reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej!
To my.
Dzis mi mama mowiła o grypie i czytam, ze Ewcia ma :(
Zdrówka.

Ania dzis dostala zupke z kasza o 12 a o 15 strasznie plakala i pojawilo sie kilka plamek, ale zniknely po 15min. Sama nie wiem czy po tym. Kasze dostala dwa dni temu i nic jej nie bylo. Martwie sie :(
 
reklama
A mnie dzis synek zaskoczyl. Nagle i bez ostrzezenia dzwignal sie i na czworakach pare sekund wytrzymal, dwa razy tak zrobil. :szok: Raz na przewijaku, musze wiec dodatkowo uwarzac teraz.

Brawo :) U nas na razie tylko przez moje kolana, chyba mu tak wygodniej, przewiesi się przez nie jak siedzę na podłodze i tak wisi, nie musi się dźwigać na rękach to mu wygodnie.
 
DSCF2358.JPG
Dziewczyny muszę się z wami podzielić sytuacją z wczorajszej nocy :D. Poprzednia nocka prawie w całości nie przespana, w dzień marudzenie więc matka padnięta. Wieczorem zasnęłam z małym przy cycusiu. W nocy budzę się, a tu pełna samoobsługa :D, Antek wcina na całego. Dzisiaj leżę z nim na łóżku w sypialni i mi leży na brzuszku, tak w poprzek, nóżki na pościeli, a brzuszek i rączki na moim brzuchu i się pępkiem moim bawi i tak mnie tknęło, czy cyciusia zauważy, wystawiam cyca i czekam. Jak zobaczył to takie zdziwione "Ooo" i rzucił się na niego jak taki szczeniaczek malutki. :) Powiem wam dziewczyny, że ja z dnia na dzień coraz bardziej kocham tą moją kulkę pyzatą. Czasami może ciężko, człowiek niewyspany, zmęczony, wszystko boli od dźwigania, rozdrażniony, bo maruda, ale jak tu nie kochać takiego słodziaka. :)
 

Załączniki

  • DSCF2358.JPG
    DSCF2358.JPG
    654,6 KB · Wyświetleń: 406
Jolcia super że się odezwałaś:) zaglądaj częściej!

Groszkowa rozczuliłaś mnie :) super słodziak!

Dziewczyny a tego soku ze śliwek suszonych to ile trzeba dać? Blender sobie poradzi z takim twardym? Mój blender to kiepski jest, o słabej mocy i chyba mi tego nie rozdrobi. Aczkolwiek w śliwki się zaopatrzyłam:p i jeszcze w soczek śliwkowy hipp.
 
Groszkowa, pieknie napisane.
Tez coraz mocniej mojego Pcheła kocham.
Troche zazdroszcze, ze synek śpi czasem z toba. Moj tylko kilka razy spał, ale ja nie spałam - łozko mamy tak miekkie, ze nie nadaje sie dla dziecka. Wczoraj probowalam z nim drzemke zrobic to tylko sie denerwowal :( Ostatecznie sam w lozeczku sie zdrzemnal. Niby fajnie bo nie bede miala problemu, ze dziecko nie chce samo spac, ale szkoda mi bo tak bym chciala sie przytulic i poczuc te wiez. Za dnia to taka wiercipienta, ze ciezko na spokojnie go przytulic.
Moze jak podrosnie to zechce z rodzicami pospac czasem.. Zobaczymy.

Nie bedzie drzemek po poludniu chyba. Pozwolilam mu sie zdrzemnac i teraz od godziny wierci sie i steka w lozeczku :(
 
Jolcia super że się odezwałaś:) zaglądaj częściej!

Groszkowa rozczuliłaś mnie :) super słodziak!

Dziewczyny a tego soku ze śliwek suszonych to ile trzeba dać? Blender sobie poradzi z takim twardym? Mój blender to kiepski jest, o słabej mocy i chyba mi tego nie rozdrobi. Aczkolwiek w śliwki się zaopatrzyłam:p i jeszcze w soczek śliwkowy hipp.

Ja zalałam śliwki wodą tak żeby przykryła mi śliwki (w małym garnuszku) i gotowałam około 5 minut. Fajnie zmiękły, więc nie powinno być problemu z blendowaniem. Blendowałam razem z tą wodą, Antkowi bardzo smakowało. Mąż śmiał się że to taka czekolada dla niemowląt bo i kolor podobny no i słodziutkie. :)
 
U nas ten sam sposob zasypiania co u Julki - tatus nauczyl ksiezniczke caluskowego odlotu ale w sumie ona to nadrabia calowaniem nas w ciagu dnia. Dzis jak.z.noska jej sie lało I slinila sie maxa to fajnie wygladalam po jej calusach:)
Ewa spi dzisiaj ze mna w lozku, dalam jej nurofen o 17 I poki co chlodna oby w nocy nie zagoraczkowala bo wypada na wstrtny pedicetamol ktorym pluje.
Groszkowamama zazdroszcze tego karmienia piersia, ja.bedac w ciazy myslalam, ze jak sie chce to kazda ma karmi I luz a zycie zweryfikowalo.
Chyba mnie zaczyna gardlo bolec wiec jeszcze bardziej jestem zla na siostre :( O mezu.opowiem innym razem bo sie klade, papa.
 
reklama
Do góry