reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny ja też mam jakieś gorsze dni, dziś caly dzień poplakuje. mój jest w trasie non stop, wszystko sama załatwiam i tez się zamartwiam czy wszystko będzie ok. jak tak dalej pójdzie to wyląduje w psychiatryku prędzej jak ma porodówce.
 
reklama
Ostatnia edycja:
Net mi w domu siadł... wrrrr...A z komórki mnie wkurza.Dzięki temu dużo nie będę pisać..... Fazerka znikła i wiele dziewczyn... Co u Was?
 
Czesc dziewczyny. Jestem z listopadowych mam 2015 na bb. Z racji tego ze moja Zuzia zamienila juz brzuch na wlasne lozeczko nie potrzebny mi detektor tetna do podgladania malenstwa wiec chce go sprzedac. W pelni sprawny detektor tetna z Angel Saunds za 60 zl w gratisie dodam polowe zelu usg . Mi przydal sie bardzo w chwilach glupich mysli po prostu ja podsluchiwalam. Jesli jakas mama chetna zapraszam na priv
 
A ja wczoraj po wizycie poza ciśnieniem 180/90 :) było ok, wkurzają mnie jedynie tak częste wizyty co 2 tygodnie, a teraz mam nawet przyjść za tydzień. Będzie to 11 tydzień i lekarz może mi da skierowanie na prenatalne żebym nie płaciła.
 
Cześć dziewczyny!
Nie piszę dużo, bo jestem zapracowana straszliwie, ale podczytuję Was. Coś się chyba szata graficzna forum zmieniła :eek:
Zdrówka wszystkim życzę!
 
reklama
Witam się

Venicce jak dobrze, że napisałaś. Martwiłyśmy się. Zaglądaj proszę, choć na jedno słowo:biggrin2:. Wszystkiego najlepszego seniorko nasza :biggrin2: Mam nadzieję, ze ten krwiak się u ciebie uspokoił?

Ja też ostatnio zabiegana, dobrze, ze mam możliwość z pracy do Was zajrzeć. Dzisiaj jasełka u córci w przedszkolu. W niedzielę planujemy większe zakupy, a w sobotę imprezkę muszę szykować bo mąż ma urodzinowych gości. Dodatkowo dołuje mnie fakt, że jestem strasznie do tyłu z porządkami świątecznymi :confused2:. Wieczorem jak dziewczynki zasną zamiast brać się za robotę ja zasypiam na kanapie nawet sama nie wiem kiedy:confused2:.

Miłego dnia
 
Do góry