reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja tez jutro rano mam wizyte, oprocz stawiania sie brzucha i bolących pachwin nie moge narzekać :) mam nadziejr ze moje gbs jest ok.

Biapl- nie ma co martwić sie na zapas, moze wyszedł ujemny i jest ok :)

U mnie od rana leje, wiec mialam czas aby w koncu uporządkować szafę młodemu, przynajmniej wiem czego brakuje :)

Zazdroszczę niektórym z Was, że to już w tym tygodniu utulicie maleństwa :)

Od kiedy zaczęli wam robic ktg?
 
reklama
Biapl ale jezeli nawet jest pozytywny to nie koniec swiata. Duzo kobiet tak ma dzieciaki zdrowe. A ty nie masz miec przypadkiem cc?
 
Needi - dzięki wielkie, ja pierdzielę, trzecie dziecko rodzić będę, a ja o takie rzeczy pytam. Ja myślałam, że to może dziecko tak się przesuwa i brzuch mi się twardy robi :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Doris, to za jutro już trzymam :)
Qretka - mi jeszcze nie robił. Położna robi od 37 tygodnia.

Wiecie jaka ja zamotana jestem!?!! Do przedszkola po Nikośka poszłam dzisiaj godzinę za szybko!!:oo2:I jeszcze przed przedszkolem na zegarek zerkałam, no bo mało ludzi, cicho jakoś tak :baffled: I zdziwiona, że obiadu jeszcze nie było:eek: Ale wstyd:-D

Dzieciątko ma czkawkę:rofl:
 
Dziewczyny jestem przerażona.. Boję się transfuzji krwi..
Hemoglobine tydzień temu miałam 9.3 od tygodnia biorę żelazo, dzisiaj chciałam sprawdzić czy coś urosła, a ona jeszcze spadła..
Boję się bo mało czasu do porodu, tym bardziej że skurcze coraz częściej i mam bardzo mało czasu na podniesienie tego :-(

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuje Dziewczyny,śle niestety gbs pozytywny i od razu zadzwoniłam do kliniki w której bede rodzic zeby w akta wpisali mało tego mam alergie na penicylinę...położna z która rozmawiałam przed chwila wpisała wszystko w akta i powiedziała ze trzeba bedzie mnie i dziecku podać antybiotyk po porodzie.Co do ktg to tu robia od 30 tc,ale ja miałam pierwsze w 33 tc.Pozdrawism z bólem głowy:,(
 
reklama
Do góry