reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Cześć dziewczyny poniedxialkowo. Wczoraj wieczorem doczytałam ale już nie miałam siły odpisywać..
I nawet nie zdążyłam napisać, że trzymam kciuki za olciakk a tu już dzidziuś!! Gratuluję [emoji7]

W końcu Was nadrobiłam :)



Mendoza właśnie właśnie, fajnie że się odezwałaś, faktycznie my w tym samym szpitalu rodzimy. No i chyba się miniemy niestety, ale to się okaże jeszcze[emoji14]Ja w ogóle mam inaczej niż Ty wyznaczone, nie mam skierowania na CC tylko po prostu do szpitala z wykrytym złym ułożeniem płodu. I mam się zgłosić parę dni wcześniej a potem zrobią cesarkę. Myślałam że to standard w tym szpitalu, ale widzę że to tylko standard mojej ginekolog prowadzącej, że tak kieruje do szpitala...
Więc idę 4-go a nie wiem kiedy mi zrobią zabieg. Chyba jestem jedyną na tym forum z planowaną cesarką, która ma to załatwione w ten sposób :/
W Madurowiczu wiem, że standardowo robią cesarki w 39 tygodniu, u Ciebie widzę zaplanowali trochę wcześniej, ale tylko o 2 dni w sumie.
Pytałam mojej prowadzącej czemu przy CC rozwiązują ciążę wcześniej i prawda jest taka, że ze względów organizacyjnych. Bo obawiają się że jakby planowali na 40 tc i by nagle wypadło mnóstwo porodów na ten sam tydzień to by nie mieli miejsc/nie wyrobili by się z zabiegami i by musieli odsyłać pacjentki do Matki Polki. Więc standardem jest, że planują zabiegi na tydzień wcześniej.
A Ty tam rodziłaś już, prawda? Dobrze pamiętam? Naturalnie czy też CC?
A teraz jakie masz wskazanie do CC?



Kochana nie stresuj się, ale przygotuj sobie na wszelki wypadek plan B. Zorientuj się co i jak w tym drugim szpitalu i po prostu nastaw się że możliwe, że tam będziesz rodzić. Najważniejsze to nastawić się psychicznie. A myślę że skoro zapewnili Cię w tym Twoim szpitalu że będą przyjmować to będą :)



O kurczę to lecę tam czytać!! Gratulacje!!



To dawaj nam znać co i jak, bo to chyba oznacza, że się zaczyna??? Kciuki!



No właśnie tak zaczęłam czytać na forach różnych opinie i okazuje się że dziewczyny wcale tak się nie bawią w te sterylizacje. Ja myślałam że to standard, konieczność i w ogóle. To ja się chyba też nie będę tak przejmować. Będę co prawda sterylizować laktator i butelki, ale potem chować normalne do szafki i nie przesadzać...



No właśnie teraz podczytując trafiłam na te woreczki i fajna sprawa, szkoda że wcześniej o nich nie wiedziałam.
I też zastanawiałam się jak ja niby mam laktator sterylizować w szpitalu. Tylko potem pomyślałam sobie, że ja laktator tam chcę mieć tylko po to żeby odciągnąć nadmiar w razie nawału, a dzidziola chciałabym karmić bezpośrednio z piersi. Więc tylko do odciągania mleka, które i tak będę wylewać, to mogę sobie na luzie zwyczajnie przemyty
laktator używać.
Kamejka, rodzilam rok temu i miałam cc po kilkunastu godzinach skurczy, odejściu wód i żadnego rozwarcia. Teraz będę miała cc bo to szybko po poprzednim i nie chcę już próbować SN.
Mój lekarz tam pracuje i też mówił, że oni robią z reguły cc po skończonym 39 ale jak zapytałam czy on może mnie ciąć i sprawdził dyżury to wychodził albo ten 38+5 albo potem dopiero 39+5 więc mogłabym nie wytrzymać. Tym bardziej, że syn urodził się 9 dni przed terminem z om.. Jeśli nie będą chcieli mnie ciąć bo za wcześnie to najwyżej poczekam przez weekend i w p poniedziałek będzie równo 39+0..najważniejsze zdrowie dziecka.
Ale boję się, co jeśli mnie nie przyjmą i odesla do domu bo będzie za dużo babeczek :-(
Daj koniecznie znać że szpitala, na które piętro trafisz, jak wrażenia itd.
Kciuki :-D
Urodziłam o 1.23 !:) cdn. :*
Gratulacje!!!

Czy Julita się już chwaliła, że wczoraj urodziła synka???

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcieee! :D

Co tu się dzieje! Same dzidziolki! :D a ja dalekooo z tyłu. Wczoraj naoglądałam się tylu porodów, że mam mega stracha :)

Byłam u Tarzana :) ogólnie nie polecam. Krocze bolało mnie przed, ale teraz i w nocy to myślałam, że padnę na cycki. Jeszcze boli, zaczęły boleć plecy, ale skurcze mam z 3 na godzinę, więc bez paniki :D może coś się ruszy a może nic.

Co do sterylizacji to ja akurat nie kupuje sterylizatora. Tak jak Needi radzi, wyparzę po karmieniu i spoko.

Julita, Olciak- macie już Dzidziolki jak suuuuper!!! :)
 
Ho ho ho dziewiuszki sypiemy sie superanocko!!! :D
Ja dzis w nocy tez myślałam ze juz sie cos rozkreci bo i krzyz mnie bolal i brzuch jak na okres i skurczybyki byly ale duupa dalej Mati w brzuchu siedzi...

Ide gratulowac na odpowiedni wątek :D

U mnie dzis rozpoczyna się 39tc czyli 14dni do porodu... Mateuszku wychodz!!!!!!

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcieee! :D

Co tu się dzieje! Same dzidziolki! :D a ja dalekooo z tyłu. Wczoraj naoglądałam się tylu porodów, że mam mega stracha :)

Byłam u Tarzana :) ogólnie nie polecam. Krocze bolało mnie przed, ale teraz i w nocy to myślałam, że padnę na cycki. Jeszcze boli, zaczęły boleć plecy, ale skurcze mam z 3 na godzinę, więc bez paniki :D może coś się ruszy a może nic.

Co do sterylizacji to ja akurat nie kupuje sterylizatora. Tak jak Needi radzi, wyparzę po karmieniu i spoko.

Julita, Olciak- macie już Dzidziolki jak suuuuper!!! :)

Ja też byłam w nocy u Tarzana i ledwo do łazienki doszłam tak mnie wszystko piekło ale już jest ok :)

W środę wizyta i w końcu będę widziała co tam się dzieje u Michasia :)

Wczoraj dał się nagrać jak bryka w brzuszku ale nie potrafię go tu wstawić :(

Miłego dnia Dziewczyny !!!
Idę jeszcze gratulować na odpowiedni wątek
 
reklama
Do góry