reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

@Flammie, gratulacje!! Super, że maleństwo jest już na świecie. Teraz obyś szybko poczuła się jak najlepiej :)
@nieufna, gratulacje. Spora córeczka, fajnie, że tak szybko poszło..
Ja dzisiaj po ktg i badaniu. Wszystko ok, szyjka długa i zamknięta. Szybciej mi kaktus na dłoni wyrośnie niż urodzę przed terminem...
 
reklama
Hej , my po wizycie juz dzisiaj , lekarz po badaniu stwierdzil,ze jest 2-3 cm rozwarcia , ale ze nie okresli sie ile do porodu we wtorek kolejna wizyta, skurcze przepowiadajace czesto sa , ale to tylko przepowiadajace ..
 
@paula_dabro nie łam się. Wiem, że łatwo mówić, ale ja bym na Twoim miejscu nawet nie brała pod uwagę, że to może być prawda. Totalne wyparcie, przecież nasze dzieci tu nie mogą chorować!! Będziemy wszystkie trzymać kciuki, żeby powtórka badań wyjaśniła, że to wstretna pomyłka..
 
Flammie, nieufna cudne wieści!
Dopiero przeczytałam że nieufna jedzie rodzić a to już po! Szybko poszło, naprawdę, pozazdrościć :)
Flammie jak się czujesz po cc?

paula_dabro kurczę... Mam nadzieję, że to tylko fałszywy alarm, tak jak było u kaskiw. Trzymaj się tej myśli. Bądź silna, ale wyobrażam sobie jaki to musi być stres dla Ciebie.



Julka ja będę mieć na początku przyszłego tygodnia. W poniedziałek 11-tego mam się zgłosić do szpitala i tam zadecdują kiedy, ale pewnie we wtorek lub środę.



U mnie też nie może być przy cc, ale ja bym nie chciała. Jednak to operacja, taka intymna sytuacja, a jakby jeszcze nie daj Boże zobaczył coś czego nie powinien po drugiej stronie parawanu :O Oj nie nie, opcja nie dla mnie :p A to trwa krótko, jego udział to nie wiem na czym miałby polegać :) Tylko by biedny stał i nie wiedział co ze sobą zrobić.



A no to właśnie zależy od człowieka :) Dużo jest osób które nie mogą same wysiedzieć jak nie mają z kim pogadać, ja akurat tak nie mam. Mimo że na co dzień jestem towarzyska, to sama ze sobą też dobrze się czuję.
Niedługo dzidziuś Ci czas wypełni :)



A nie żal jej zostawiać nowego braciszka? To mnie dziwi trochę ;) Chyba że potrzebuje chwili spokoju od niego hihi ;)



Jak to, juuuuż? Wow, ekstra!!
no właśnie tego najbardziej się obawiała, że będzie tęskniła i wtedy mam po nią przyjechać a póki co ciocia ma urlop i mają posiedzieć troszkę razem...
Powiem ci ze troszkę się o nią boje bo to że pojawił się Ksawery to Maja bardzo "wydoroślała"...jest taka na maxa samodzielna...dziś sama zrobiła sobie kanapki nie chciała pomocy, potem ja karmiłam małego a ona rozwiesiła mi pranie na suszarce, a jak jej się paluszki rozsypały to zamiotła cały pokój...
uważam że jak na 6latkę to bardzo dużo.
Uuuuuffffff......wróciłam dopiero do domu. Dwie godziny łaziłam po galerii. Dzieci i M. poszli do kina, ja stwierdziłam, że kolejnej takiej okazji nie będzie i poszłam na zakupy :-)
Ale superowe przeceny!!!!! Spodenki z H&M dla Mai za 20zł, a kosztowały 50. Sobie T-shirty i koszulę. Dawno już portfel mi się rozwalał...... Oczywiście głównie dla dziewczynek te zakupy ;-) :p Ale naprawdę fajne rzeczy :)
Bite dwie godziny łażenia - i co? Zero skurczu :D :D Twarda ze mnie babka :p
matko to żeczywiście dobra jesteś ja po dwóch godzinach to bym na bank urodziła....
 
Ja tez dzis bylam juz na ostatniej wizycie, bo moja lekarka na urlop idzie. Szyjki prawie nie mam i powiedziala, ze opuszek wchodzi, wiec jakies tam rozwarcie sie zrobilo, ale skurczy brak.
Maz chce mnie wyciagnac na dzialke 100km stad, bo ma w sobote urodziny i tez troche znajomych mialoby wpasc, ale lekarka powiedziala ze by nie jechala i ja tez nie chce...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ludzie nie na widzę tych skórczy przepowiadających. Miałam ich dziś dużo a o wpół do dwunastej obudził mnie dość bolesny na siusiu. I o 23.45 znowu mnie obudził ale taki mega bolący że klękajcie narody. Już pamiętam jak boli poród i wcale nie jestem taka odważna jak byłam. Zrobiło mi się gorąco i niedobrze. Teraz czekam czy aby następny się nie pojawi ale raczej nie. Tylko czy musi boleć tyle przed porodem? Z Martynką nie bolało i urodziłam;)
 
Zazdroszcze Ci bo chociaz masz perspektywe ze cos sie moze ruszy a u mnie w trakcie meczu cos tam szuru buru ale jakies leciutkie takie jak na okres a teraz juz cisza...
 
Dobra skurcze co około 15 min i przed chwilą chyba odszedł mi czop i chyba troszkę wód bo mokro. M jedzie po moją mamę. Może panikuje ale nie znam porodu z tej strony bo przy Martynce wody mi najpierw odeszły. Nie wiem ile czekać aż beda chyba co 10 mon. ***** idzie znowu to już co 10
 
reklama
Needi to chyba nie tak dużo przed porodem boli . Mocno przyspieszają te twoje skurcze. Trzymam za Was kciuki, oby gładko poszło, trzymaj się planu , że słuchasz położnych. powodzenia

Julka - ja rodziłam sn, stąd ta moja rozbujana laktacja.
 
Do góry