reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Czesc dziewczyny. U mnie noc nieprzespana. Maly budzil sie co godzine a ja zasbac nie zdarzylam, za to od 6 do 8:30 oczy jak monety i koniec spania. Jako ze karmie mm to dzos napije sie kawy bo nie dam rady. Zastanawiam sie czy nie poic malego woda, mowia ze przy mm powinno sie dopajac, tym bardziej ze wczoraj zrobił dwie kupki takie twardsze i moze by mu to pomogło? Dzis bedzie polozna to sie jej dopytam. Ja sie bardziej martwię o pepuszek w twn sposob ze czesto.siusia do gory i dostaje sie tam troche sikow, ale tp chyba nie szkodzi? Dziewczyna nierozpakowanym zycze szybkiego rozpakowania.wczoraj tak sobie myslalsm o tym moim porodzie i u mnie chyba sprzatamie wywolalo go, bo jak juz wiedzialam ze zaraz cesarka to chcialam wszystko posprzatac i ogarnac i teraz tak skojarzylam fakty.
 
reklama
Lila mi tego nie kazali ruszać, tylko z wierzchu ewentualnie jak kupa wejdzie. Przy kąpieli powinno to w końcu samo wyjść. To maź płodowa
 
Ja już chodzę jak zombi, mała w nocy lubi dużo jeść. Miedzy 1 a 5 nie ma mowy o spaniu a tak to max 2 godz czasem jej się przyśnie. A spacer to tak na chwile bo drze się jak opętana. Sutki dalej strasznie bolą, kapturki kupiłam ale nie za bardzo chce je ssać:( Wiem że każda marzy już o końcu ciąży ale ja wspominam teraz ten czas eh mogłam sobie pospać
 
Ilonka to oby ruszylo.
Ja dzis pojade na ktg, niby kazal lekarz przyjechac 25.07 ale z tym moim terminem to roznie bylo wiec wile sprawdzic chyba ze zobacze w poczekalni 20 osob, to wroce.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny. U mnie noc nieprzespana. Maly budzil sie co godzine a ja zasbac nie zdarzylam, za to od 6 do 8:30 oczy jak monety i koniec spania. Jako ze karmie mm to dzos napije sie kawy bo nie dam rady. Zastanawiam sie czy nie poic malego woda, mowia ze przy mm powinno sie dopajac, tym bardziej ze wczoraj zrobił dwie kupki takie twardsze i moze by mu to pomogło? Dzis bedzie polozna to sie jej dopytam. Ja sie bardziej martwię o pepuszek w twn sposob ze czesto.siusia do gory i dostaje sie tam troche sikow, ale tp chyba nie szkodzi? Dziewczyna nierozpakowanym zycze szybkiego rozpakowania.wczoraj tak sobie myslalsm o tym moim porodzie i u mnie chyba sprzatamie wywolalo go, bo jak juz wiedzialam ze zaraz cesarka to chcialam wszystko posprzatac i ogarnac i teraz tak skojarzylam fakty.
Julka, moja prababcia mowila zawsze ze jak mam jakas rane to mam sobie ja obsikac bo szybciej sie wysuszy i zagoi.. Wiec na pewno nie szkodzi ;))
Moj maly jak mial plesniawki to tez zlapalam w pieluszke tetrowa jego mocz i przemylam buzie. Na drugi dzien plesniawek nie bylo ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My juz po wizycie poloznej. Maly przybral ale szalu nie ma. Mam dopajac woda tym bardziej ze srednio u niego z kupami,dzis tez nie zrobil. Pepuszek akurat przy niej prawie odpadl, kwestia 2 dni, kazala przemywac patyczkiem i octeniseptem. Musimy sie umowic do neurologa do miesiaca czasu zeby go sprawdzić. W zwiazku ze byl przyduszony to prawdopodobnie bedziemy miec pneunokoki i 5 w 1 za darmo. Ona mowi ze widac ze ladnie sie zachowuje i nic mu nie jest i zeby sie nie martwic ale oczywiscie sprawdzić trzeba. Do mnie czemu nie jest na cycu i zeby go przystawiac..taa 5 ml sobie poje. No i przedewszystkim spacerowac i wychodzic na zewnatrz.
 
Witajcie,

Nie było mnie tu prawie 2 tygodnie, wybaczcie, nie dam rady nadrobić

Serdecznie gratuluje wszystkim rozpakowanym, a Mamusiom w dwupaku życzę dużo siły i cierpliwości.

Mój Synuś przyszedł na świat 9 lipca, 36 minut po północy, duży, bo ważył 3930g i 60cm. Całą historię opowiem na odpowiednim wątku. Ale to później, może jutro.

Niestety, nie karmię piersią, ale to też długa historia.... Tłumaczę sobie, że miłość nie płynie z cyca....

Wszystkiego dobrego :*
 
reklama
Do góry