reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Życzę Wam radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Dużo miłości i przespanych nocy.


U nas juz lepiej. Pola ma sie dobrze. Gorączka juz minęła wyszło że to drogi moczowe, za to wczoraj dzien na pogotowiu z Kacperem i ręka w szynie cala stluczona

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zdrowychvi spokojnych świąt dziewczyny, żebyście choć troszkę odpoczęły Moja dziś mi zrobiła prezent i pobudka o 4:), także się wyspałam. Wysłałam meza po bluzkę, bo nic mi sie w cyckach nie dopina heh, spodnie z tyłka leca a cyc moze juz tak zostac Najlepszego ⛄⛄️☃
 
reklama
Ktoras pytala jak my w Grecji spędzamy święta wiec spędzamy je typowo po polsku my polacy :) grecy wigilii nie mają, swietuja 25-26 siadaja przy stole i jedza, jedza, jedza..... :) nic szczególnego ;) Oni bardziej Wielkanoc swietuja :) dlatego tez osobscie ja Boze Narodzenie swietuje po polsku a Wielkanoc po grecku bo mi sie bardziej ichna podoba :) :)

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry