reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

A my mamy zwiększoną dawkę wit D. Do tego jeszcze cebionmulti. No i teraz doszedł jeszcze Zaditen i Clemastin, ale to inna bajka.
 
reklama
A my nadal 5 kropelek Cebionu, 5 Cebionu Multi i dwie Juvitu D3 ( ale po spacerowaniu na słonku daję jej tylko jedna kropelkę). Zwiększyłysmy dawke po chorobie, teraz muszę się przejść do pediatry i ustalić czy nadal podawać tyle.
 
Byłam wczoraj u dentysty i zrobili mi zdjęcie panoramiczne no i :( okazało się że znów mam torbiel w kości jest już wielkości 3 cm. Kurcze znów mnie czeka operacja :( i to 3 raz w tym samym miejscu.Mialam już operację od środka, później było cięcie na zewnątrz po czym mam bliznę a teraz to już nie wiem jak to będzie. Przecież teraz nie pójdę do szpitala bo małego mam. A przy każdej operacji to leżałam przynajmiej tydzień w Akademii Medycznej, a przy tym cięciu zewnętrznym to byłam 3,5 tygodnia. Buuuuuuuu
 
Ojej Magdulska ty bidaku - współczuję kochana. :-* :-*

Ja na słoneczko mam Penaten z filtrem 40 i jest ok - mały często ma nóżki na słonku i nic mu nie jest ;D

Jeśłi chodzi o witaminy to nic nie daję Piotrusiowi od dawna - tylko d3 1 kropelak dziennie ;D

Pogoda taka sobie, dzisiaj padało ale to chwilowe - słonko się schowało za chmurkami ale i tak jest parno ;D Spaliśmy przy otwartych oknach bo w domku wieczorem miałam 28 stopni ;D
 
tetka1 pisze:
ojej, Magduska wspolczuje, a nie ma jakiejs innej metody mniej inwazyjnej?
Ni ma trzeba wyciąć. Najgorsze jest to, że to przypadłość dziedziczna... Ja po tacie odziedziczyłam, z resztą moja siostra ma to samo... a po matce syn...no i same wiecie co mam na myśli :(. To niby nie przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu ale trzeba usunąć bo mogą kości popękać. Nie wiem czy wam pisałam jak miałam sytuację w 2000 r... byłam na dyskotece i ktoś nie chcący mnie uderzył łokciem w policzek...no i na następny dzień już byłam w szpitalu bo torbiel wylała się na okostną i dostałam szczękościsku...wtedy ta torbiel miala 8 cm więc ogromna była...sama nie wiem jak się tam pomieściła. żeby tego było mało to oczywiście zęby od 5 lecą jak cholera muszę się o implanty postarać
Jejku żeby Misiek tego nie musiał przechodzić
 
Ale dziś jest też dla mnie dobra wiadomość :) weszłam w spodnie które sobie kupiłam przed ciążą :) rozmiar 40 :) ale zawsze taki nosiłam hihi a jeszcze 3 tygodnie temu nie moglam ich włożyc na tyłek a teraz nawet tak ciasne nie są :)
 
reklama
Do góry