reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

reklama
no to zdrowie :) :laugh: :D
p015.gif
kto się dołączy?
 
Ej, ej bez alkoholiczek tu prosze :) No ładnie Cie mąż urządził 8) on imprezuje a Ty w domku? Nieweim jak jest u Was, ale u mnie w lubelskim to odbywaja sie impry w lesie, palimy ogniska, szukamy cwieta i w ogóle git majonez.
A ja kurna przez pięc lat nie byłam, bo studia i nastepne 15 chyba też nie bede ;) ktos musi czuwac ;D
 
misia_q moja mam jest egoistka i hipochondryczka
jest chora ok tego jej odebrac nie mozna ma SM czyli stwardnienie rozsiane
dzis stwierdzila ze ma dusznosci i kazala sobie wezwac pogotowie
wiec ja z biedna Klaudia musial tluc sie autobusami do szpitala bo Robert jest w pracy
spedzilam tam pol dnia domyslajac sie ze udaje, az lekaz domnie ze trzeba ja wyslac do psychologa i psychiatry bo udaje
i tak cale zycie zeby zwrocic na siebie uwage
Jak zaszłam w ciaze to pierwsz co powiedzial "a co zemna" zawsze potrafiła do je.....ac
on jest najwazniejsza nikt inny niema prawa czegos sobie zyczyc

przepraszam ze was tym zasypałam :mad: :mad: :mad: :( :( :( :( :( :( :( :( :-[ :-[ :-[
 
witaj Madziu :) a co tam choćby i wirtualnie :) a co żeś zrobiła małżowi ? :D

Nikita o kurde to faktycznie nieciekawie masz z mamą... współczuję :-[
 
Nikita nie martw sie ja w sumie z mamą jakoś żyje ale z ojcem ech.... szkoda gadac :( :(

Dziewczęta też bym się napiła z wami ale w lodówce piwka niet :mad: i w ogóle już mam rajzenfiber z powodu chrzcin ale mam nerwa
nawet byłam dziś u spowiedzi heh bałam się jak nastolatka ;) ale trafiłam na super księcia nawet mi rozgrzeszenie dał ;D
 
jakos daje sobie rade tyle lat dawala to i teraz dam :D
ale dziekuje za otuche
ale jak mi zle to mam Robercika i nasza wspaniala Kaludie no i psiaka zawsze do kogos sie moge przytulic :D ;D
 
reklama
Do góry