reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LISTA MAMUŚ KWIETNIOWYCH 2007

reklama
no prosze co sie dzieje... w ostatnich dniach przybylo nam kilka nowych mamun kwietniowych :tak:
dziewczynki witamy serdecznie i zapraszamy na inne watki

idla gratuluje Maciusia:tak:
mama slodyczka moj synus przyszedl 5 dni pozniej na swiat od twojego;-)
mania rowniez gratulacje z okazji coreczki:-)
 
dusia81 to będziemy obchodzić w ten sam dzień urodziny naszych dzieciaczków, super :)
oj dzieje sie dzieje, witam również nowe mamusie kwietniowe, w końcu kwiecień to uroczy miesiąc i ładna pora roku :)a teraz od kiedy mamy nasze maluszki będzie jeszcze bardziej wyjątkowym miesiącem! :)
Czekaliśmy na synka kilka ładnych lat, jesteśmy ogromnie szczęśliwi, :-)
wreszcie mamy naszego słodyczka.
Jest super chłopczykiem, radosnym, choć od kilku dni marudny, bardzo, i nie che sam leżeć, mam wrażenie, że coś mu dokucza, jak leży, tylko nie wiem co:-(
Miłego dnia, pozdrawiam wszystkie mamusie :)
aneta23 witam krajankę ja też z Wrocławia
 
witaj justynko ciesze sie ze dolaczylas do naszego grona:tak::-)
mamo slodyczka to fajnie ze jestes z wrocka - bo nasza anetka sie tam niedawno sprowadzila , wiec moze sie zaprzyjaznicie - ale o tym to pewnie anetka sama ci opowie
 
JUSTYNKO - witaj

Hehe....ale ładnie tutaj zadbano o moje interesy - dzieki MAJECZKO ;-)

MAMO SŁODYCZKA - faktycznie, ja we Wrocławiu od początku czerwca dopiero i prowadze raczej samotniczy tryb zycia jak M jest w pracy. A w jakies czesci Wrocka Ty mieszkasz? :-)
 
reklama
Witam wszystkie kwietniowe mamusie które do nas dołączyły, zapraszamy na inne wąteczki mam nadzieje że znami zostaniecie.
 
Do góry