reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
Witam!
Czekałam na zielone światełko cztery miesiące i wczoraj je dostałam!!!!!
Zaczynamy zatem staranka od lipca, bo akurat wtedy wypadną dni płodne na samiutkim początku.
Trzymam kciuki za wszystkie starające się babeczki:tak:
 
witam chcialam sie dolaczyc jako szczesliwie zafasolkowana jestem staraczka z tematu staraczki 2010 w sumie to staranka zaczelam pod koniec roku 2009 ale w 2010 w maju dowiedzialam sie ze sie udalo :-)
 
Hej staraczki:) jestem tutaj po raz pierwszy:) Jak nie trudno się domyślić też staram się o dzidziusia:) Miałam okres 9 czerwca więc teraz pracujemy bo wypadają mi dni płodne:) Mam do was pytanie. Ginekolog stwierdził u mnie nadżerke i jak myślicie lepiej pierw urodzić dziecko czy ją wypalic? różne opinie słyszałam i sama już nie wiem...
 
witam staraczki :) jestem tu poraz pierwszy i choc nie lubie blogów cos mnie podkusiło by z kims pogadac. jak sie domyślacie staram sie o dzidziusia , bardzo pragne dziecka mimo że już miałam corcie:( niestety z niewiadomych przyczyn po 9 miesiacach i 6 dniach, po przyjezdzie do szpitala stwierdzili ze moja coreczka jest martwa i musiałam ja urodzic w naturalny sposob tyle ze nie mogalam zobaczec, uslyszec, przytulić masakra :(((( i to w dodatku 26maja w dzien matki :( a 4 czerwca musiałam pochowavc mojego aniołka i teraz brakuje mi tego malego cudu tym bardziej ze ciagle widze male dzieci, ciotka chrzestna ma 1,5roczna corcie u narzeczonego w rodzinie za tydzien rodzi sie chlopczyk a ja z dnia na dzien coraz gorzej sie z tym czuje ze mi odebrano corke.. 9 miesiecy bylo oki a taki straszny los przyszedł i nie wiadomo czemu.. ja zdrowa jest oki wszystko bo mnie badali a niunia byla na sekcji i sie okaze czy cos jej bylo czy to wina zaniedbania lekarza :(( dziewczyny pomozcie jak pomoc sobie zajsc w ciąże?? pozycje?? witaminy?? no wszystko... dzieki z gory
 
Słoneczko - zajrzyj na wątek ciąża po poronieniu, tam są dziewczyny, które starciły swoje dzieciaczki i chętnie udzielą Ci informacji na temat badań i wesprą na duchu.
 
Witam i ja się dodaję. Jestem też na wątku staraczki 2011 i styczniówkach 2011 ale musze przeniesć się na lutówki bo okazalo się, ze owulka byla później. Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane i staraczki. Ja wystaralam się w 1 cyklu. Metodą co 2 dni. Cykle poplataly mi się przed samym staraniem i zaszłam 3 dni p-rzed planowaną @. Termin na początek lutego.:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Witam i ja chciałabym sie przyłączyć:tak: Staramy sie dwa miesiące jak na razie i nic. O ciąże która poroniłam staraliśmy sie 8 miesiecy, już się boje ze znowu bedzie to tyle trwalo....:-( .
dziś 28dc cykle ostatnio mam 29 dniowe.... ale to nie teraz.... wiem ze sie nie udalo...
 
reklama
Do góry