reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale świetne rzeczy tu pokazujecie :-)
A Ja dzisiaj kupiłam pierwsze ciuszki, bo już nie mogłam się doczekać tych malutkich słodkości w domu :-)
Kupiłam 4 body z krótkim rękawkiem, dwie cienkie czepeczki i jeden zestaw skarpetki + rękawiczki (cieniutkie) :-D
 
reklama
ja tez nie mogę się oprzeć kupić czegoś jak widze te wystawy w sklepach :-),no ale na razie się wstrzymam :tak:
 
A wiesz już czy będzie chłopiec czy dziewczynka? Ja robiłam sobie test na kalendarzu chińskim i mi wyszedł chłopiec zobaczymy co gin powie, ale na to muszę czekać do 28.02 :wściekła/y:
 
W kalendarzu wyszedł chłopiec no i chce chłopca z moim mężem :-)
przeczucia mam również na chłopca :tak:
do gina również muszę czekać aż do 22.02 :crazy:
a jak się pytałam ostatnio czy może już mniej więcej powiedzieć co będzie to odpowiedz usłyszałam "Dopiero w 20 tygodniu powie":angry: wrrrr
ale spróbuję go przycisnąć 22.02:happy:
 
Ja po ostatniej wizycie chciałam zmienić ginekologa, bo mnie lekko olała...
Spytałam czy usłyszę bicie serduszka On" jeszcze nie", a jak spytałam się kiedy to mnie olał.
A jak spytałam o płeć to powiedziała jak zobaczę to powiem i tyle :wściekła/y:
Przeciez chodze prywatnie powinien być milszy, zresztą od tego jest żeby odpowiadać na pytania, zwłaszcza że to moja pierwsza ciąża :zawstydzona/y:
 
Jak to "jeszcze nie"??? Juz w 7 tygodniu się serce słyszy... I ni rozumiem takiego olewania.Może faktycznie zmien ginekologa..to nie małżenstwo a jeszcze długa droga przed nami.

A co do płci to moje przeczucia są różne...ale dowiem się 23.02 ;) (o ile się dzidzia da określić). Ostatnio coraz bardziej mysle,że to panienka- w chinskim też tak wychodzi. Dla chłopca nie mam imienia więc bedzie zaskocznie jak fifolek wyrośnie na monitorze :pP
 
Ostatnia edycja:
W kalendarzu wyszedł chłopiec no i chce chłopca z moim mężem :-)
przeczucia mam również na chłopca :tak:
do gina również muszę czekać aż do 22.02 :crazy:
a jak się pytałam ostatnio czy może już mniej więcej powiedzieć co będzie to odpowiedz usłyszałam "Dopiero w 20 tygodniu powie":angry: wrrrr
ale spróbuję go przycisnąć 22.02:happy:

Ja mam też wizytę 22,ale mój gin ma dośc stary sprzęt i pewnie nie dojrzy na 100%,dlatego na początku marca idę na USG4D,wtedy mam nadzieje dzidziol pokaże co ma między nóżkami.
Na razie też nic nie kupuję,no chyba,że coś mega fajnego jest,he,he:-D
 
Moze ginekolog ma stare usg i nie ma opcji sluchania serduszka. Ja w pierwszej ciazy tez nie slyszalam, dopiero pozniej jak przystawiala mi specjalne urzadzenie, ale ciaza musiala byc juz sporo wieksza.

Chinski kalendarz w pierwszej ciazy mi sie nie sprawdzil, bo powinnam miec syna, a mam corke, wiec ja w takie "wrozby" nie wierze ;-)

Zakupow jeszcze tez zadnych nie zrobilam. Zaczne chyba dopiero po tym usg po 20tygodniu co jest robione :-)
 
Dziewczyny, chciałam przypomnieć, że to jest wątek dotyczący zakupów. ;-)
Posty później poprzenoszę do odpowiedniego tematu.:tak:
 
reklama
Dziewczyny, chciałam przypomnieć, że to jest wątek dotyczący zakupów. ;-)
Posty później poprzenoszę do odpowiedniego tematu.:tak:

Ja rozumiem,ale bez przesady czasem tak bywa,że rozmowa troszkę "zboczy na inny temat",nie możemy być takie sztywne.Myślę,że szybko wróci na właściwy tor,jak tylko ktoś znowu znajdzie jakieś cudeńko dla dzidzi.
Sorki,ale jakos mi sie dziwnie zrobiło...a nowa na forum nie jestem...
Doceniam dbanie o porządek na forum,ale....hmmmm...

a ta dyskusja przecież dotyczyła tego
Że zaczniemy kupowac,jak poznamy płeć dziecka...;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry