reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Madga to lez jak musisz!!! Ja dopiero serduszko slyszalam u Allanka w 22 tygodniu bo wczesniej mi powiedziala ze sie nie slyszy!!! Z tego co widze to mnie oklamala bo wy juz naslu****ecie w tak wczesnej ciazy!!! Moze teraz bedzie inaczej bo zmienilam lekarza!!! Zobaczymy!!!
 
reklama
Bylam na USG - zobaczylam w koncu swoj sliczny malusi pecherzyk:-D :-D :-D :-D :-D Kuba(moj narzeczony) znowu sie poryczal ze wzruszenia. Jestem w 5tym tygodniu wg USG(o tydzien wczesniej niz wg miesiaczki) Narazie wszystko oki, za tydzien ide zrobic wszystkie badania:happy:

Grauluje skarbie i widzisz nie był się czym denerwować. Bardzo bardzo się cieszę.:-):-):-):-):-):-)

sugarspunsister tobie też serdecznie gratuluje.:-):-):-):-):-):-):-)

ALE MNIE PRZESTRASZYłYśCIE Z Tą HERBATą.:no::no::no:

Odnośnie serduszka, to można je już usłyszeć między 7 a 8 tygodniem. Ja przynajmniej znam takie przypadki.:tak::tak::tak:

Dziewczyny ja tam nie mam specjalnych objawów. Zaczęły mnie tylko piersi pobolewać szczególnie rano jak wstaje. Koszmar:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled: Za oknem paskudna pogoda, zimno i pada, a a musze wyjść do urzędu coś załatwić.
 
Krecik serduszko słychać, tak żebyś to Ty je usłyszała, to rzeczywiście dopiero po 20 tc. Ja z ostatniej ciąży mam nagrany zapis bicia serca płodu w 22 tc - cudowne uczucie.
Ale mi chodzi o czynność czyli pulsowanie serduszka. I to na usg widać bardzo wcześnie. Właśnie wygrzebałam starą kartę ciąży i mam w niej wpis: skończony 7tc, FRH +
tak więc już wiem, że po 7 tygodniu można na usg zobaczyć ten malusi pulsujący punkcik:tak: :-)
 
haha, jak to mozliwe ze misia jest w bardziej zaawansowanej ciazy niz ja, a u mnie do porodu zostalo mniej dni?:-D suwaczki klamia!:-D
 
Witam
U nas sliczna pogoda.Wiosna :laugh2:
Zaraz jak posprzatamy chatke to wyruszamy na dlugasny spacerek.

Marthusiu moj poprzedni suwaczek tez klamal:tak:
Zmien sobie;-)

Jak sie czujecie kobietki?

Niemozliwe,zeby tyle nas bylo a tak maly ruch tutaj :-(
 
tygodnie nam sie zgadzaja, gorzej z dniami:)

u nas dzisiaj tez wiosna, wlasnie sie wybieramy na spacerek po plazy. milego dnia.
 
Marthusiu faktycznie, taki błąd czasem się pojawia, trzeba zrobic nowy suwaczek, anineczka też tak miała ale najwazniejsze że tygodnie się zgadzają :tak:

u nas też wiosna, idziemy na obiad do moich rodziców :-)
 
Witajcie dziewczyny :)
Ja mam umowiona wizyte u gina na 3.04. 1.04 przyjezdzaja moi rodzice, ale powiem im chyba o wnuczku po USG.
Czy ktoras z Was moze mi powiedziec czy sa jakies sposoby na te bolace piersi? Ja zaraz dostane swira!! :wściekła/y:
Chyba od przyszlego miesiaca znajde kogos do pracy, bo nie wyrabiam. Pracuej przy kompie po 6-8 godzin dziennie i nie mam sily!

U mnie tez juz wiosna na calego. Szkoda, ze zamiast isc na spacer po plazy, to musze siedziec w robocie :-(
Pozdrawiam
 
witam

ja mam już jutro USG :-) co tak czuję w środeczku że podzielę los Jenny ;-) zresztą jak to nazwał mój mężuś "złoty strzał" :-D :-D :-D zresztą zawsze marzyam o bliźniakach :-)
a jak będzie jedno serduszko to i tak się poryczę ze szczęścia :tak:
 
reklama
Do góry