reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Mam pytanie.
W "Oczekiwanie na dziecko" wyczytalam,ze trzeba ograniczyc picie zielonej herbaty ,gdyz moze zaklocac rozwoj komorek i wzrost plodu.
Cos wiecie na ten temat?
Ja tak lubie ta herbatke :-:)-:)-(
 
oj, ja tez uwielbiam i do tej pory pilam, a tu takie wiadomosci. Jesli sie czegos wiecej dowiesz anineczko to daj prosze znac. A na razie to chyba sama zrezygnuje.
 
Juz znalazlam odpowiedz.
Nie jest tak zle ;-)

Nadmiar jej jest więc niewskazany zwłaszcza u kobiet w ciąży, gdyż niedojrzała wątroba płodu słabo metabolizuje kofeinę, która hamuje aktywność hormonu wzrostu, co niekorzystnie wpływa na prawidłowy rozwój dziecka. Kobiety w ciąży nie powinny przekraczać 300 mg kofeiny dziennie (tj. ok. 5 szklanek herbaty).

Jedna,dwie dziennie wypije :laugh2:
 
ja z herbatka zazwyczaj wieczorem przed kominkiem, albo z goracym kakao. Wiec maluszkowi nie zaszkodze, bo az tak duzo tez nie pije.
 
ja wogole to mam tylko ochote na czarna herbate z cytryna:-) od kaw mnie odrzuca:-)

Zbieram sie bo musze jechac do tego neurologa...odezwe sie moze wieczorem jak mezus mnie pusci do kompa:-)
 
reklama
Hej kochane!

Jestem dobrej myśli - plamienia ustały zupełnie...już trzy dni czyściutko!:tak: :-) Tak się cieszę:-) Mam nadezieję, że nie na wysrost...

Tydzień temu widziałam pęcherzyk ciążowy a w środę 28 marca kolejne usg - widzę, że przyszły tydzień dla nas w większości to czas oczekiwania na wieści - DOBRE wieści:tak: Tych dobrych wieści każdej z nas życzę:tak:

Mam tylko pytanie, bo nie pamiętam już: czy po skończonym 7 tygodniu ciąży (wg ostatniej @) - bo tak będę miała w środę - mam szansę usłyszeć już serduszko??? Tak bym chciała:-)


Ech.. kończę..nie mogę za wiele pisać, bo mam leżeć, leżeć, leżec... no i cały czas jestem u teściów więc jak nie leżę to nie wypada mi za bardzo ich olewać i siadać do kompa. Tak więc pa pa kochane:-)
 
Do góry