reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Witajcie kochane:-D

Zerkam do Was bo goscie pojechali:tak:a ja wrocilam z malym ze spacerku.

Co do produktow Tomme Tipe to ja uzywam ich zarowno butelek jak smoczkow,miseczek i innych akcesorii:-)

Powiem Wam ze kupilismy dla malego taki namiot i nie wiedzialam ze zrobi az taka furore maly szaleje w nim ze szok:-DSa to dwa namioty polaczone ze soba tunelem dodatkowo w srodku wylozylam jemu mata edukacyjna ktora kupilam jak byl maly ( jest duza poniewaz ma forme takiego wiekszego koca)i wlasnie szaleje w nich.

Poszperam sobie na internecie poniewaz musze znalesc hurtownie z akcesoriami dla dzieci poniewaz w tej co zaopatruje sie nie ciekawie sie dzieje....
 
Karina a masz takie smoczki?


ctn-soothersnewborn-100x100.jpg
ctn_soother_diagram.jpg
attachment.php





ctn-soothersnewborn-500x500.jpg%27%29
 
witam wieczorowo...
wiecie co, czasami tesknie za chwilami gdy smoczka moj babel doil ;-) fajnie dzieci wygladaja takie spiace, wtulajace sie z dydusiem... moj dydlam moze miesiac i odrzucil... jak i mojego cycka :dry: No ale teraz nie musze oduczac bynajmniej....
karina my namiocik mamy w duzym pokoiku juz chyba miesiac... i juz sie w nim nie bawi :sorry2: Jak ganiamy sie po mieszkaniu to jego skrytka przed mama (czyli mną) a tak to nie bawi sie w nim.
 
reklama
Do góry