reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

czesc dziołchy :-)

ide poczytac co u was

u mnie ok,choc z K. mam polewe teraz,a z drugiej strony jestem zla na niego
hmm dziwna mieszanka:blink:
a to dlatego,ze za tydzien idzie na jakas urodzinowa imprezke kumpla,no i mowie mu by zobaczyl do kalendarza jaki to dzien bedzie
on mi na to,ze mam kalendarz to mam sobie zobaczyc
mowie mu,ze ja nie musze bo wiem co to za dzien,ale niech on sobie zobaczy
no i mwoi mi ze 20 luty,ja sie go pytam ''no i...?''
K. ''Milenka ma imieniny??''
ja: :szok: '' Milenka miala w styczniu,no dalej mysl swoja mozgownica co to za dzien''
( i tu ze strony K.,padalo wiele osob z rodziny,kto tam moze meic te imieniny)
w koncu nie wytrzymalam i mwoie: ''czemu uparles sie ze ktos tego dnia ma imieniny??''
K.:''no a co jest tego dnia?''
ja : ''nasza kolejna rocznica slubu jełopie! '' :angry:

no i tyle
facet mnie oslabia
o urodzinach moich zapomnial,o imieninach jutro to tez mu przypomnialam,bo nawrzeszczalam na niego jak uslyszalam,ze z kumplami sie umowil na imprezke,bo jeden ma urodziny- oczywiscie moj sie nie kapnal ze to walentynki...
teraz rocznica slubu....o 3 swietach pod rzad zapomnial :angry: dajcie młotka to mu wbije te daty do łba :angry:
 
reklama
No drogie Panie zapraszamy nie ociągac się zaraz kończymy pokaz toreb:-Dno nie Elbra?:-D

torby ciekawe ciekawe.. :-D:-D:-D


:baffled::baffled::baffled:

Ciasto upieczone, domek wysprzatany, galeria toreb przeglądnięta;-), winko się pije:-p. Kurcze ale jutro chyba nici z odwiedzin znajomych bo szczyrk zasypało, przed domem mam po kolana śniegu mimo ze męzuś caly dzien odsniezał:sorry2:

Jagoda witam w klubie
ja tak mam od polowy grudnia :rofl2:

dzien dobry:tak:

My zaliczylismy juz spacerek - teraz smigam 2 razy dziennie po min. 1 godzince... obiadek ugotowany, Oskar ma drzemke... maz w firmie... a ja mam labe... ale jak tu takie pusti to chyba ksiazke poczytam albo tez polezakuje:-D

Anulka jak ja ci zazdroszcze..:sorry2:
z Milenka to ja spacerowalam po 4 godziny dziennie,uwielbialam z nia spacerowac
a teraz?? ledwo godzine wytrzymuje,fakt jest u mnei z -15,czasem mniej,ale wybycie z trojka z domu poprostu jest mega trudne
potem Hania wrzeszcz drze mi sie w wozku i nie raz pedem do domu wracam :dry:
 
Dzień dobry:-)

No normalnie muszę tak zaczac dzień bo szlg mnie trafia.
Dzisiaj pierwszy raz w życiu Olka ma gorączkę niby 38,2 ale jest juz jej dałam czopek ale pewnie taki koncert do że szok.A dopiero Michał wyszedł z gorączki:wściekła/y:.A i nie pisałam wam gorączka Michała była spowodowana zapaleniem dróg moczowych moze dodatkowo miał jakąś wirusówkę ale od wczoraj ma 10 dni antybiotyku:baffled:
Muszę sasiadkę poprosić żeby mi chleb i wędlinę kupiła bo nie mam a myślałam ze rano jdę ze szkodm=nikami a tu d..a:wściekła/y:
 
46096856fb0.gif
 
hej kochane:-)

mam gości wrrr..już pisałam Beatce:-) gotuje sprzątam i jeszcze kapikiem sie zajmuje ja już WYSIADAM!!!!!!!!wrrr
wpadne wieczorem wszystko nadrobie..
bo mielismy dzis spędzić romantyczny wieczór to nici z tego bo przyjeżdza na noc mój tata!!!!!!!!wrrrrrrrrr noż cholercia:-(
prezencik sobie wczoraj kupiła:-) hihi a co lepiej samemu sobie coś wybrac:-)

wielkie buziaki nawet kurde nie wiem co u was na bieżąco:-( ehh masakra...
 
reklama
Do góry