reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
gosiaczekkk niestety, czasami tak to już jest... nie przejmuj się. nie można Ci teraz się przejmować i martwic na zapas. możesz pójść na samo usg, tylko czy warto znowu kasę ładować i na dodatek szkodzić dzidziusiowi? (promienie usg nie zbyt dobrze wpływają na dzidziulka).
 
a ja mam czasem kolki ale z boku brzuszka najczesciej po lewej stronie.
ogolnie samopoczucie mi sie poprawia ale najgorzej jest rano po wstaniu i z jedzeniem sniadania potem juz jest ok. no i zaczelam sie opychac slodkosciami :-D
na usg ide za 2 tyg.:happy2:
 
Zapisalam sie na wizyte i na USG do innego lekarza, do placowki z ktora moja firma ma umowe podpisana wiec bede miala to NIEODPŁATNIE :)
13 maja ide, czyli za tydzin :)
od razu mi lepiej :)
 
Ja nie dam rady jeść słodyczy... Dopycha mnie od nich. Ze slodyczy mogę zjeść loda i co najwyżej corny. No i dżem mi wchodzi. a tak owoce, sałatki i inne takie. na fast foody nie dam rady patrzeć po ostatnim objedzeniu się mcdonaldem...
 
Natalunia...tak naprawdę tego nie wie nikt..Igora urodziłam tydzień po terminie..a Stasia 3 tyg przed terminem:-D Zobaczymy jak to będzie tym razem.
 
Cześć

A ja już trochę lżej, głowa boli tylko wieczorem, brzuch mniej ale ciagle biegam do kibelka. Jeść mi się chce strasznie, nienawidzę tej marchwianki, ale tylko to jakby trochę pomaga. I to jest jedyna rzecz co mogę zjeść więc z braku laku.... Taka jestem głodna, buuuu....

Wiem że po12 tyg na usg 3D już coś widać, ale podobno o wiele lepiej iść w 5 lub 7 msc. Ja chyba pójdę w 5 bo dłużej to nie wytrzymam ;-)

Dudziakowa też tak myślę, że Julek to już potwornie dużo. Ale spodobała mi się Pola i Lenka ale niestety tylko mi... A Anastazja to fajny ma skrót Nastka ale to chyba koniec zdrobnień? I jeszcze Kaja ale męża brat ma Judytkę i ona ma na drugie Kaja i nie wiem czy to tak wypada, a wy jak myślicie?
 
reklama
Do góry