reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

hej dziewczyny... nie wiem co robić ... zaczal mi sie 7 tydzien pracuje normalnie przynajmniej nie chce pokazac innym ze jestem w ciazy puki nei bede miala zaswiadczenia od lekarza... teraz coraz gorzej sie czuje momentami w glowie sie kreci i czuje brak sil... to jest moja ciaza pierwsza i boje sie zeby przypadkiem krwawienia nie dostac ;/ niestety wszytsko jest tez na mojej glowie wszystkie zamownienia i papierkowa robota... aj nei wiem co robic:-(
 
reklama
Kasiiula - taj jak pisałam już dzisiaj we wcześniejszych postach: nie zastanawiaj się, jak się źle czujesz, to idź na zwolnienie. Jak nie chcesz na razie mówić w pracy o ciąży, to idź do lekarza rodzinnego i weź zwykłe L4. Powiedz w pracy, że się czymś zatrułaś, czy coś. Nie ryzykuj. Najważniejsze jest dziecko. Nie cudze interesy.
 
Witajcie dziewczyny,
Pozwoliłam sobie do Was napisać, bo tez jestem mamusią listopadową tylko 2008:-)Rok temu o tej porze dowiedziałam się, że będe mamą.
Przed Wami wspaniały czas:tak:Życzę Wam wszystkim spokojnej ciąży oraz szybkiego i szczęśliwego rozwiązania:tak:;-)
Uważajcie na siebie i nie siebie też;-)
 
Oliwka - wydaje mi sie ze masz ten sam problem co ja mialam z suwaczkiem - ja usilnie probowalam go w kleic w miejsce "dodaj obrazek do subskrypcji", a trzeba było wkleić w miejsce gdzie sie wpisuje swoj podpis (czyli to wielkie biale okno powyzej koło emotikonek), wcisnac na dole podglad sygnatury i od razu sie laduje, a na koniec zapisac sygnature:) powodzenia
 
Dziewczyny - gdzie dokladnie i jak mozna zrobic tą betę. W przychodni? Ona jest płatna? Skierowanie trzeba mieć?Ja jestem zielona w tym:zawstydzona/y: Bo u nas w przychodni to jak sie idzie na badanie to sie siedzi ok 4 godzin i czeka oczywiscie jak sie zajmie odpowiednio wczesnie kolejkę:no:

Co do pracy to ja takiego dylematu nie mam bo jeszcze studiuje na ostatnim roku jestem wiec mam nadzieje ze uda mi sie juz go skonczyc. Oczywiscie plany mialam inne, isc do pracy a dopiero pozniej postarac sie o drugiego dzidziusia, no ale wyszlo inaczej i tez dobrze bo sobie z dzieciaczkami dluzej pobędę w domku:tak:

Jesli chodzi o zwolnienia to tez mysle ze to sprawa indywidualna, zalezy jak sie ciążę przechodzi, jak sie źle czuje to isc na zwolnienie ktore sie zresztą należy. Jak rodzilam córkę to była ze mna kobieta ktora straciła 4 ciąże, nawet jej szyjke zaszywali i nic nie pomogło, w koncu jak tylko zaszla w ciaze poszla na zwolnienie i urodzila coreczke. Była krawcową, widocznie jej ta praca nie służyła. Takze nie wahajcie sie, jeszcze zdążycie sie napracować:-p
 
Ewelia - na betę nie musisz mieć skierowania, kosztuje różnie w zależności od analityki (przeważnie 30-40zł). Zanim pójdziesz zorientuj się, gdzie dostaniesz szybko wyniki, czasem się długo czeka.
 
reklama
Do góry