reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja jeśli robię rosół to tylko z kurczaka, a dokładnie na skrzydełkach:tak: I tylko na życzenie Julki, bo Asia to woli konkretne zupy.

Pathanka
zdrówka dla Was!


Była dziś u mnie bratowa pół dnia w sumie, przed chwilą pojechała.
Asia teraz maluje farbami, a A po Julkę pojechał do swojej bratowej.

Z babcią coś licho, dziadek aż zadzwonił po mamę.... Trochę się martwię...pokłóciłyśmy się ostatnio, od tego czasu kiepsko się czuła, w sobotę się pogodziłyśmy i byłam pewna że stanie na nogi a tu coś takiego...mam nadzieję że będzie ok i że to nie przeze mnie bo sobie w życiu nie wybaczę (oczywiście ja kłótni ani nie rozpoczęłam ani niczym nie zawiniłam, ale młody jest zawsze na przegranej pozycji podczas starcia ze starszą osobą ;-) ).
 
reklama
a ja wielki powrót do pracy po 3 tyg nie bycia....week pracujący ale ok...poza niektórymi co fochy maja imuchy w nosie ...olewający stosunek zdziałał cuda i juz sie niektórzy odzywać zaczeli...pracuje z dziecmi mówię Wam:sorry2:

Ula pytałaś o sniadanie...u mnie Igor je to co sobie zazyczy..daję mu propozycje lub sam mnie wyprzedzi...dziś np chciał kanapkę z pasztetem (takim na wagę z pieca),albo lubi tosty ,czasem serek lub kanapkę z dzemem bo akurat tak chce ,czesto tez kasza...

my w przedszkolu nie mamy posiłkow wiec musze sama zaopatrywac zawsze robie mu obiad i daje picie,serek,owoc,kanapkę i Panie dają w czasie na posiłek

Kilolku no musze się wybrac do Ciebie ale kiedy????

co do rosołu to najtrudniejsza zupa do zrobienia!!!!! zeby nie dodawac kostek rosołowych musze dac sporo miesa,czasem własnie jescze np kosc schabową dodatkowo...kupa włoszczyzny ale to kupa i przypraw...gotowac pół dnia....

dziś kalafiorowa pycha ;-)

Martolinka BRAWO!!!!
 
Cleo jutro mam spotkanie mam, a w środę alergologa w Warszawie ale od czwartku jestem wolna i otwarta na propozycje
 
ja mam wolny piatek ale koleżanka wpada na bank do mnie bo przyjechala ze Śląska a jej syn ma teraz feriw..na nastepny tydzien sie umówmy;-)
 
Witam z rana!
Chłopaki jedza bułeczki przed przedszkolem a Zuza okupuje moje łóżko i nie moge wejsc do sypialni po ubrania przywitam tescia w szlafroku :sorry: smarkata zarządziła pobudkę o 5 a teraz dosypia.
 
Witajcie kobietki!!
u Was też tak sypie? tutaj dosłownie wielkie płaty śniegu , świata nie widać;-)

Kilolek i jak chłopcy dziś chętniej poszli do przedszkola?:tak:
 
Hej, hej.

Asia znowu miała kiepskawą noc, choć lepszą od poprzedniej. Nie wiem czy iść do lekarza czy nie? Zobaczę jak kolejna noc i najwyżej jutro pójdę ją osłuchać.

Powrót zimy u nas na całego:confused2: z jednej strony fajnie bo ferie, ale ja tam śniegu nie kocham:-p no cóż, trzeba poświęcić się dla dzieci i na jakieś sanki wybrać, oby tylko jeszcze śnieg leżał jak Asia wyzdrowieje.

Tak mi się skojarzyło z bułkami Kilolku Twoich synków. Mówię ostatnio Asi żeby zajrzała do siatki i wybrała sobie bułeczkę bo tatuś jej kupił kilka takich fajnych, małych. A młoda zagląda, ogląda, wzięła największą bułę którą sobie A kupił, bo nawet ja nie dałabym rady całej zjeść i poszła. Małymi się wcale nie zainteresowała a po duzej po kilku minutach ślad zaginął:-D
 
reklama
Do góry