reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Dziękuje za gratulacje. Wlasnie opijamy z mężem nowinę. On ma w kieliszku wino, a ja sok z czarnej porzeczki :)
 
reklama
Pola gratulacje udanej wizyty!! oj jak Ci zazdroszcze...:) a ja jeszcze musze czekac do środy!!!! mam nadzieje ze sie dowiem i ze moje malenstwo sie ujawni:)
 
rowniez gratuluje córeczki, ja tez bym chciala juz zobaczyc maleństwo, nie moge si edoczekac normalnie narazie z moim T nazywamy go ,,maluszkiem'' i tak tez si edo niego zwracamy:-)

dobranoc wszystkim maluszkom:p
 
Gratulację córeczki:-)
Dziewczyny a dla Was płeć ma znaczenie??
Spotkałam się ostatnio z wypowiedzią dziewczyny która stwierdziła że chłopca by nie chciała...:confused:
Nie ogarniam tego..
 
Czarna, ja się ogromnie cieszę z córeczki, ale podejrzewam, że jakby był chłopiec to byłabym równie szczęśliwa. Podejrzewam, że dla każdej z nas najważniejsze jest to, żeby dziecko urodziło się cale i zdrowe.
 
Witam w ten pochmurny dzień:) Dziś dzień dziecka więc musimy nasze brzuszki traktować specjalnie:tak:
Ja też nie rozumiem osób które mówią że nie chcą chłopca lub dziewczynki, najważniejsze aby maluszek był zdrowy:tak:
 
Witam się w ten deszczowy poranek :-)

Julitte trzymam kciuki, by wszystko dobrze się skończyło!

Fajnie, że pojawiają się kolejne dziewczynki, bo jak na razie większość chłopców chyba była. Sama chciałabym synka, ale oczywiście jeśli będzie córcia to tak samo będę się cieszyć :-)

A z okazji dnia dziecka
Wszystkim naszym Maluszkom samejradości :)) Oby zdrowo rosły!!
 
reklama
Ja duzo sie nie udzielam bo z trojka dzieci to nie latwe.Szczegolnie teraz pod koniec roku szkolnego.Gratuluje udanych wizyt.Ja czasami czuje jak moj plywak plywa w brzuszku.Wizyte mam 11. Co do plci ze mam 3 chlopakow to chcialabym coreczke raz dla odmiany.Co nie znaczy ze nie uciesze sie ze zdrowego chlopca.Tylko czasem zazdroszcze wam tych coreczek
 
Do góry