reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Jak wasze dzieci śpią w nocy bo moja mała czasami śpi tak jakby się hej jakieś koszmary snily... dzisiaj całą noc kweczala co chwile monia wypluwala... gwałtownie się przekrecala walac rączkami o łóżeczko. .. płakała przez sen. Tak mi jej było szkoda ze wzięłam ja do nas ba łóżko. ..
Myślę że Nadia tak odreagowuje wizyty w gościach kazdy ja bierze na ręce nowe twarze głosy. .. niby nie płacze ba czyjś widok ale w nocy to wszystko z niej wychodzi. ...
 
reklama
mój też ma piękny głośny śmiech :-) i jest straszną gadułą. tak ze mną gada jak by mi coś opowiadał :-) słodkie to jest jak nie wiem co.

też się młody mi podciąga z pozycji pół leżącej.
 
mój też super śmieje się w głos i opowiada z takimi emocjami, że czasem dostaje czkawki :p przekręca się na boki, ale na brzuch to jeszcze rzadko mu wychodzi. ale łapie zabawki i wkłada je do buzi. i raczej nie podciąga się do siadu, tzn czasem na rękach tak jakby siękuli, zgin w kuleczkę, ale też nie ma chyba za bardzookazji, bo albo leży na płasko na brzuhu albo na plecach. czasami na rękach ponoszę go w pionie opartego o swoje plecy, ale mi się wydaje,żema jeszcze za słabe mięśnie boczne i taki jest "gibki" ;) ale jest o miesiąc młodszy , a od Twojej córy Wnuczka to chyba jeszcze więcej więc zobaczymy co będzie za miesiąc ;)a śpi spokojnie, ale od początku śpi z nami w łóżku :)
 
Moja się śmieje ale raz na rok z głosem, z racji napięcia mało się przekreca, zabawki łapie jak się jej daje i sama z brzuszka sobie zabiera i jak leży na brzuszku sama sobie bierze wyciągając raczki, jabłuszko ładnie ciućka, smoczek umie sobie do buzi wsadzić, dużo gada po swojemu, łapie się za kolanka a jak dam stopki to tez. Jutro będzie miała 4miesiace
 
Ja marchewkę odpuszczam z powodu problemów z kupką. Mogłoby się u nas pogorszyć. Słoiczki będę zaczynać od kalafiora, brokuł a później ziemniak z dynia itp :)
 
reklama
Od czwartego miesiąca zaczęłam dawać kleik ryżowy podobno najzdrowszy... a łyżeczka najpierw jabłko gotowane lekko tzn wyszorowalam skórkę i piec minut gotowałam wychodziło na pół twarde potem blender i tak przez tydzień potem marchewka gotowana następnie marchewka z ziemniaki em. Od tygodnia surowe jabłko wręcz uwielbia duże zjada na raz aż sie boje ze brzuszek jej pęknie... od kilku dni zjada tez biszkopty takie małe okrągłe 2-3 dziennie. ..obecnie 6 posiłków mlecznych jeden ta zupka gotowana j jeden jabłko bo jeśli zjada go tak dużo to mam traktować jako posiłek. Dziecko 5- miesięczne powinno jeść 5 mlecznych. ..na razie zeszliśmy do 6... musze jeden nocny wyeliminować tylko jak... woda z glukoza ba długo nie wystarcza. ..
 
Do góry