reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

W sumie lepiej dawać różności, bo mój kuzyn do tej pory nic nie lubi ma 20 lat je tylko chleb z masłem, kiełbasę z grilla, kotlety i fast foody. Żadnej wędliny, warzyw, owoców, kaszy, ryżu. MASAKRA. W Dzieciństwie ciocia mu nic nie dawała:/.
Miniaaa Gratulacje dla Stasia ze to dzielnie zniósł. A propo Znoszenia... Bezobjawowo?
 
reklama
Zarówno mi jak i mojemu rodzeństwo rodzice dawali wszystko do jedzenia i w tej chwili już jako dorośli ludzie nie wybrzydzamy i naprawdę nie ma takiej rzeczy której nie lubię... w sumie tylko za barszcz em białym nie przepadam ale raz do roku na święta wielkanocne zjem... I na weselach bladym świtem z reguły na pobutke kilku łyżek tez nie odmowie... u mnie w rodzinie dzieci jedza dosłownie kilka rzeczy i nic poza tym aż w głowie się nie mieści. . Moja przyjaciółka od dzieciaka nie je ani owoców ani warzyw... bo nikt jej tego nie dawał i teraz mimo że wie ze to jest niezbędne do prawidłowej diety nie jest w stanie nic przełknąć... uważam że te smaki i przyzwyczajenia trzeba od dziecka ćwiczyć...
 
Jak przygotowania do świąt?
Ja padam na twarz a jeszcze mycie przede mną dobrze ze mała juz śpi..
I piekła placek ze szpinakiem runo leśne pyszne polecam... tylko zamiast granata di przełamania słodkiego smaku użyłam jagód mrożonych...
 
Moja mąka of kilku dni miała zaparcia przypuszczam że to po marchewkę gdyż je jęk bardzo dużo i jednocześnie obraziła się na butelkę zarówno z mkekiem jak i koperkiem ... wiec moja mama dala jej woda z niewielką ilością kompot truskawkowego trochę się obawiałam bo truskawka jest alergeny... obserwowałam ja dokładnie nic się nie działo wiec pije w tej chwili po każdej drzemce i bardzo jej smakuje...
 
Co najważniejsze kupki wróciły do normy. .. boje się ze niedługo w ogóle nic z butelki nie będzie chciała. .. ja byłam tak uparta ze mana mnie dokarmiala od trzeciego miesiąca mlekiem łyżeczka... MASAKRA
 
Na opakowaniu mleka moze sobie piasc a dziecko chce tyle jedzenia ile potrzebuje.
Nasza je 150ml 5-6 razy w ciagu dnia :) tyle ze noc nam przesypia - spi 10-12 godzin :)
Łącznie zje 750-900ml na dzień :) i nic więcej nie je tylko mleko i woda :)
 
No wiem, ze dziecko je ile chce ale jednak w tym mleku sa witaminy niedobrze byloby ich za duzo dostarczac. Tez daje 5 razy plus sloiczek.
 
reklama
Moja je juz teraz 600-700 czasem przeszło 700 w 8 posilkach dziennie. Zjada co 2h. Chyba ze śpi. Je surowe jabłuszko po troszku narazie. A jak wrócimy ze świąt to startujemy ze sloiczkowymi warzywkami
 
Do góry