reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Nie macie objawów? Ja pierwsze co zauważyłam to kucie jajników i okropne skoki temperatury ale głównie to mi gorąco gdzie ja straszny zmarźluch jestem. Potem ból brzucha jak na okres, to do teraz. Urosły mi piersi i zrobiły się bardzo bolesne, sutki mnie szczypia. A od dwóch dni mdłości. ..i ogromny apetyt, zre jak swinia. ..;)
 
reklama
Hej Paulina gratuluje, mialas identycznie okres jak ja;p i tez mam na 6list ale to jeszcze nie potwiedzone,
Ja nie mam zadnych objawow no za wyjatkiem podwyzszonej temp.
A kiedy idziesz do lekarza?
 
Hej co do objawów to ja mam prawie cały dzień mdłości z małymi przerwami, w szczególności jak jadę autem. Oprócz tego częściej odwiedzam WC i najlepsze powiększone cycki :) i spać mi się strasznie chcę.Dlatego liczę na to ze zobaczę w koncu coś więcej na tym usg 17.03
 
Witam się z rana :-)
U nas w domu szpital polowy normalnie, młody na szczęście już wychodzi z zapalenia płuc ale ja złapałam zapalenie gardła i jestem od dziś na zwolnieniu lekarskim... byle do wtorku- mam nadzieję że lekarz potwierdzi ciąże i powie że wszystko jest ok :-)

Miłego dnia mamusie
 
Malo sie udzielam ale niesteyy pracuje i rzdko moge napisac a jak juz wracam do domu to zasypiam ;) co do objawow to od samego poczatku dziwne ppbolewanie podbrzusza i jajnikow, bolesne piersi choc to chwilowo sie skonczylo no i sutki zrobily sie jakies duze, a do tego od dzis mdlosci no i spalabym najchetniej caly dzien.. Ale nic, damy rade w koncu lazda z nas pragnela tych 2 kreseczek ;) Zycze Wam milego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
oletka86 zapisałam się na 16 marca. Teraz zrobiłam sobie sama na własną rękę badanie beta hcg i progesteron jeśli będzie progesteron za niski pójdę do lekarza po tabletki. ;)

karciaa lokator w brzuchu rośnie. :D

85justyna zdoweczka dla całej rodzinki!

kinga1111 byle przetrwać pierwszy trymestr, później może boleć wszystko. ;) Haha

Kogo to bedzie pierwsze maleństwo? ;)
 
Witam
Wczoraj musiałam się położyć bo łeb mi tak pęka że szok. Dzisiaj kupiłam sobie Mama Coffe i powiem że się sprawdza tzn . ma smak kawy od której mnie w ogóle nie odrzuciło inaczej niż w pierwszej ciąży.
Dziewczyny trzymam kciuki za te wasze groszki i za swojego też chyba powoli przyswoiłam wiadomość że jednak coś we mnie rośnie.
 
reklama
Do góry