reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Nie no nie wyobraza sobie zeby bawic sie w nocy. Chyba bym padla rano zwlaszcza,ze do pracy chodze. Jak moj sie w nocy obudzi to nawet sie do niego nie odzywam tylko lulam poki nie usnie. Jakos tak wie, ze noc jest od spaniana nie od zabawy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nie wyobrażam sobie, żeby dziecko do 22 nie spało. A gdzie czas dla drugiego dziecka? Obowiązki domowe? Gdzie czas na odpoczynek? Masakra...
Moja zasypia koło 19. Śpi do 6-7.
W dień od godziny do dwóch. ..
 
No to moj tak jak Malaji. To jest idalny stan bo mozna cos fatycznie dla siebie zrobic. A tak do 22 potem padasz, rano do pracy a jeszcze w nocy 3 godziny zabawy[emoji3] ja bym nie dala rady.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mielismy pare razy taka faze,ze budzil sie w nocy wyspany niby i godzine go musialam lulac na nowo. Ale wtedy nie zapalam swiatla nie wyciagam bron boze zabawek tylko usypiamy sie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na szczęście to nocne wstawanie i grasowanie zdąża się rzadko kiedyś przyniosła nam dywan z łazienki do sypialni lub usnela w innym pokoju na dywanie... odkąd mówi to budzi się w nocy i mama wstawaj tata wstawaj albo tylko daj mleko zrób mleko nadii proszę... ta opcja jest korzystniejsza po wypija i śpi dalej...
Nie nam czasu w ogóle o 22.30-23 to często myć się nie mam siły i robie to w pół przytomna i od razu do łóżko... ostatnio uprzytomnilam sobie ze nie mylam głowy przez dwa tygodnie MASAKRA dlatego ze nie było widać potrzeby... mam bardzo grube i dosyć długie włosy mycie plus rozczesywanie kolo 40 min... nie mam siły robić tego o 12 w nocy... a poza tym nigdy wlosy mi się nie przetłuszczaly... a teraz odkąd biorę ten antybiotyk na cerę który ma działanie mocno wysuszajace naprawdę po dwóch tygodniach wyglądały normalnie... nawet lepiej niż po myciu bo wtedy przez dwa dni mam tkz szope na głowie... I tylko prostowanie lub kok wchodzi w grę...
 
Nasz niestety też koło 22 zasypia i też po tygodniu praca /dom jestem ledwo żywa. Jeszcze u niego rytuał zasypiania trwa ta godzinę do półtorej. Więc i tak musimy się z.nim kłaść o 21 apotem dopiero po 22wstaje i ogarniam dom, gdzie powinnam już też spać. Ale czasem to już chodzę jak zombie przemeczona

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, mlody znowu chory. Tym razem bostonka :( Na razie byl w žłobku 5 razy. Wiecej w domu niz w zlobku.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to wam powiem dziewczyny, że ja teraz przy dwójce dzieci mam wrażenie, że przy jednym to były wczasy...:)))
Ale nie było...tylko teraz mi się tak wydaje bo przy dwójce to największym problemem jest poświęcić im obu odpowiednio dużo czasu bo obie potrzebują. Czas dla siebie mam o 20 jak starsza ogląda bajkę a mała śpi. I tak nie jest źle...

Olcia tak mówią, że pierwszy rok w żłobku to właśnie więcej w domu niż w żłobku ale może nie będzie tak źle. Moja do stycznia ciągle łapała katar ale nic poważniejszego i do żłobka chodziła. Raz miała anginę no i ostatnio zapalenie jamy ustnej. Więc w sumie nie tak źle...dwie poważniejsze choroby na ponad pól roku.
 
Moją starszą córkę tak trzeba było usypiać- leżeć z nią nawet ponad godzinę. Nie raz zasypiałam z nią...
Trwało to długo bo dopiero jak miała koło 3 lat zaczęła zasypiać sama.

Mała zasypia sama ale chwilę trzeba z nią posiedzieć przy łóżeczko. Ale cały proces zajmuje 15 minut maks.
 
reklama
U nas tez szybkie zasypianie. Ale ma wndzien jedna drzemke godzinna tak kolo 10 wiec jest na wieczor umeczony.
Powiedzcie mi czy ktores dzieci maja chorobe lokomocyjna? Moj juz dwa razy wymiotowal w czasie jazdy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry