reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja pije kawe bo mam niskie cisniene I tak chodze caly dzien jak zombie zaspana znamjuz termin swojej wizyty 21 kwietnia piknie poprostu po swietach skozystam ze znajomosci I sie wbijam na usg do szpitala za dlugo do 21 ja juz nie pracuje na etacie w szpitalu robie dwa trzy porody domowe miesiecznie bo nie mam czasu teraz moze kiedys wroce ale jeszcze nie wiem :-)
 
reklama
asia_9, ja kupiłam sobie całkiem przypadkiem fajne legginsy z pasem gumowym i to tylko za 25 zł. Niby na normalnym dziale, ale będą idealne jak brzuszek urośnie :)) z tego, co widzę, to jesteś z Gdańska, ale w Gdyni jest ten sklep, w którym kupowałam te legginsy. Nazywa się Szachownica i na prawdę fajne tam są rzeczy, i na pewno można by było znaleźć jeszcze nie jedną, która by była przydatna dla kobiet w ciąży. No i są też fajne rzeczy dla maluszków :) a tak poza tym to w H&M jest dział mama no i może tam by coś się trafiło.
znalazłam Odzież i ubrania ciążowe, spodnie, sukienki... - Sklep internetowy 99shop.pl takie w miarę z tego co widzę te ceny.
 
kasieczna dzięki wielkie, dziś przejrzę a po świętach chciałabym kupić jakieś spodnie bo zaczyn być ciężko.
Dziewczynki życzę Wam miłego dnia, pełnego energii i bez ciążowych niespodzianek !!!!!!!!!!!!
 
Witajcie :)
i ja życzę miłego dnia :)
ja póki co chodzę w legginsach, więc narazie nie kupuję ciążowych ubrań , ale w niedlugim czasie musze coś zakupić i tak ;)
w czerwcu mamy wesele, więc sukienke też muszę kupić ;)
dzisiaj Wielki Post, czytałam, że ą wyjątki, np. kobiety w ciąży nie muszą pościć, ja jestem wierząca, postaram się pościć, ale chyba nie dam rady, bo ja musze coś przegryzać ciągle, bo inaczej mnie mdli okropnie...
pozdrowienia :*
u nas biało ;) śniegu troche wczoraj nasypało ;)
 
A ode mnie też miłego dnia! Piję kawę haha :)
u nasz też troszkę śniegu popadało ale zaraz zniknie bo jest mżawka. Przygotowania do świąt pełną parą - brat wędzi mięso, mama sprząta a ja jeszcze się troszkę obijam ale zaraz wezmę się za robienie sałatki :)
 
Ja ostatnio mam kłopoty ze spaniem. Nie mogę zasnąć do 2-3 i budzę się około 8. I dzisiaj tak samo było. Nie jestem mocno zmęczona, ale chodzę rozdrażniona i wszystkim się obrywa. :/
 
reklama
Elmira witaj;-)
Byłam wczoraj u doktorka z kliniki IVF, zrobił USG, moje szczęście mierzy już 2,5 cm, serducho bije jak ta lala
llgoy2KCT4lZLxRsKAqn03DLOD6B2UaHyMmxrSo1kKYCRImjkGBCCxOvhA42gj00QZHiGZ2un0MpASJlo9UtGTz9bGz58 gQ398REsGGiKo0cgQrUHAGW9VjAm5IlpgHgFCBDxj4jkgADs=
Leży tak jakby przodem do Nas, widzieliśmy na zbliżeniu rączki i główeczkę, jak schylał nią
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
Mega widok!!!!Jestem przeszczęsliwa.
Wszystkim życzę Wesołych Świąt!
 
Do góry