reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
NaNa tak mówili na szkole rodzenia, że przy 7 cm to już każda chce cesarki...ale potem to już szybko :0 trzymam kciuki. a u nas dalej cisza.....
 
Jeju Nana8 oby juz szybko poszlo. Rany ale mam pietra ja tez bym chciala szybki porod a nie takie meczenie sie tyle czasu.....
Gabryś zrób Matce niespodzianke i wyjdz szybko nie męcz mnie za bardzo a postaram Ci się odwięczyć swoją opieką :-).
Dzis dostalam skierowanie do szpitala jak do soboty wlacznie nie urodze niestety wywolywanie w szpitalu grrr.....oby pełnia zadziałała....
 
cześć dziewczyny :-) gratuluję nowym mamusią. dużo zdrowia dla Was i waszych pociech.

ja mam za sobą noc nie przespaną bo Stasia brzuszek bolał i nie mógł kupy zrobić. rano z Jasiem do przedszkola. później po czopki dla dzieci i kupa poszła. spaliśmy teraz prawie 4 godziny.
 
Gaz juz był, prysznic ze niby pomoże, teraz znieczulenie zzo (czy jak to się pisze) sorry ale lecą ku**y na porodowce. Ludzie ogolnie płacz i zamęt. Jestem głodna i wycienczona. Mam dość a oni twierdzą że jest super.
Dzięki za wsparcie. Aha i przebili mi resztę wód.
 
reklama
Moniq, Ewel wielkie gratulacje!!!

Moniq szybki poród to nagroda za problemy szyjkowe i cały stres z tym związany ;-)

Nana mam nadzieję, że już po wszystkim i tulisz maleństwo.

Miniaaa ja na brzuszek pije herbatkę z kopru dwa razy dziennie. Mi pomaga, a małej nie wiem, ale dotychczas problemów z kupą nie było
 
Do góry