reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

maselko82 a Ty się chyba nie pochwaliłaś kiedy urodziłaś :-) albo ja coś przeoczyłam. Ile Twoja dzidzia już ma? Kiedy rodziłaś?
 
reklama
my po wizycie i po spacerku.

mały waży 4060 g :-) ładnie przybiera :-) ma wodniaczka w prawym jąderku więc idziemy do chirurga z tym na konsultacje.. a tak wszystko ok :-)
 
Dziewczyny jakie kolejki do usg bioderek to jakaś masakra.. a mówią, że mało dzieci się rodzi :)
Hania ma bioderka wzorcowe, tak powiedział Pan doktor :D jeszcze czeka nas wizyta u kardiologa 14tego, oby tam też wszystko wyszło ok.

Moje piersi też wydają mi się jakieś takie miękkie, ale jak córcia ciągnie to mleko leci po buźce, na wadze przybiera, więc chyba jest w porządku, mimo, że martwię się, że tego mleka jest mniej
 
Mam chwile żeby zajrzeć i napisać. U mnie Lenka drze się przy piersi... Jakbym nie krzywdę robiła jakaś wiec jest na mm czasami odciagam i daje z butli swoje. Dziś kupiłam nakładki na sutki może jeszcze z nimi się uda jak nie to moje kp polegnie. Tez myślę dawać jej wodę jeśli będzie na mm. Tylko ile? 20ml?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
ewel ale ona krzyczy bo nie może złapać piersi czy może ma problem z brzuszkiem????
ja sobie piję herbatkę laktacyjną od 2 tygodni nawet 3 razy dziennie ( nie dla tego że nie mam mleka tylko lubię jej smak i lubię mieć dużo mleka w piersiach ) więc dla tych którym się wydaje że mleka jest za mało polecam. można kupić w Rossmannie albo w aptece
 
Ja niestety tez slabp walcze z kp. Nie umiem tego rozwiazac logistycznie. Jak dostawie ich obu to moglabym cyckow nie chować caly dzień a ci dalej glodni. Noc koszmar z kp wiec butelka bo inaczej bylabym zombie. mąż karmi jednego ja drugiego a mleko sciagam. A od rana daje jednemu cycka drugiemu butle dzięki temu obaj najedzeni. Nie mam lepszego pomyslu ale walcze by jak najdluzej choc w polowie byli na moim. Teraz sie meczymy z katarem ale dr mówi ze wszystko ok nic nie słychać katar odciagac i minie. Obyyy bo sie stresuje. Kinia powodzenia! !!!
 
Mam chwile żeby zajrzeć i napisać. U mnie Lenka drze się przy piersi... Jakbym nie krzywdę robiła jakaś wiec jest na mm czasami odciagam i daje z butli swoje. Dziś kupiłam nakładki na sutki może jeszcze z nimi się uda jak nie to moje kp polegnie. Tez myślę dawać jej wodę jeśli będzie na mm. Tylko ile? 20ml?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Ja mam dokladnie tak samo. Chyba malo mleka. Dokarmiam mm i chyba calkiem zrezygnuje z kp.
 
reklama
Do góry