reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
A ja ciebie bardzo dobrze rozunum tez bardzo się przestraszył am jak pierwszy raz zobaczyłam jak moja mała śpi na brzuchu cała noc wstałam słuchałam czy oddycha itp. Przekrecac ie nie ma sensu bo i tak się odwróci poza tym czytałam ze taka pozycja jest najlepsza dla kręgosłupa i podczas kataru wszystko pięknie spływa...
 
Moja jeszcze nie siedzi :no2:więc nie pomogę.

Zosia od urodzenia spała na boczku jednym lub drugim. Teraz już sama sobie dobiera wygodną pozycję. Wierci się strasznie, śpi na bokach, ba brzuchu, na plecach, w poprzek łóżeczka, z nogami za szczebelkami, wykopuje szczebelki itd. długo by wymieniać.
Też się trochę stresuję jak śpi na brzuchu, ale przekręcanie nic nie daje bo za chwilę i tak znowu się odwróci
 
Stres jest. Przekrece sekunda i juz na brzuchu.

Wnuczka czyli teraz jest już prosta jak siedzi?
Zastanawiam się jak jest prawidłowo czy to nie ma znaczenia.
 
mój Stasiu siedzi prosto jak by mu ktoś kij włożył tam gdzie światło nie dochodzi. hehehe.... teraz ma etap bujania się w każdą stronę :-) to tego jest strasznym nerwusem okropnie się wścieka jak mu coś nie wychodzi
 
Ja karmialam corke tylmo mm i dzieki Bogu w przeciagu 8 lat chorowala 2 razy przy czym tylko raz brala antybiotyk... synek puki co tez na mm i odpukac jest ok tylko te problemy z kupka...

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj Antos od dwoch dni nie chce jesc pokarmow stalyh(kaszka, obiadek, owoce)tylko piers. Oprocz tego ma bardzo wodnisty katar, a jak kichnie to juz calkiem usmarkany :-). Jak myslicie czy to zeby wreszcie wychodza? Dzis bylam na losowaniu w zlobku 22 osoby mialy ta sama ilosc punktow a sa tylko 3 miejsca. Jestesmy pietnasci na liscie rezerwowej :-) smieszne.WW prywatnym tez juz brak miejsc :-(
 
reklama
hehehe.... cyrk na kółkach. dla tego jestem przeciwna programom typu 500+ a jestem za tym żeby wprowadzić darmowe przedszkola i żłobki i ułatwić matce powrót do pracy nie koniecznie na pełen etat.
 
Do góry