reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja obcinam co 4- 5 bo sie strasznie drapie ... a jak czyscicie nosek? Bo ja mojemu nie czyszcze czasem sam kichnie i tyle chyba ze mu sie ciezko oddycha to wysysam odkurzaczem ale to bardzo zadko

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj tam wczoraj poszlam na drinka do kolerzanki wyagadalam sie wyzalilam i dzis mam nowa energie do zycia :-) czasami poprostu jak mi ciezko musze sie wyzalix i juz ... :-)

Czy wasze dzieci zgrzytaja na zebach bo moj Oliver ma dwa zeby na dole i dwa o góry i zgryzta czesto na nicb :-/

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hula hop jest super. kręcę od 3 tygodni codziennie po 40 -50 minut. ciało się uelastycznia, wraca zarys mięśni i znika powoli brzuszek po ciążowy. z tym że ja stosuję do tego dietę i koktajle oczyszczające. i mam na to czas.

co do wózka myślę że powinnaś być zadowolona to polska firma i raczej zależy im żeby zdobywać więcej klientów więc trzymam kciuki. ja czytałam same dobre opinie.

ja pazurki obcinam co 5 do 7 dni z tym że mój się nie drapie raz za kiedy mnie drapie :-)

noooo to moje dzieci się mocno nie pocą i z tego się bardzo cieszę :-)
 
Moja juz siedzi :D jak ona sie cieszy z tego :)

Tez sie poci ale dajemy Ja do wanienki przed południem zeby sie ochlodzila troche. Nosek czyszcze, czasami dam do dziurek sol fizjologiczna i klade Mala na brzuch i tyle.
 
Moj tez wlasnie zaczal sam siadac. W sumie w ciagu tygodnia cwiczenia sam usiadl i zaczal stawac w lozeczku.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Jakiego ćwiczenia? :)
Moja juz siedzi :D jak ona sie cieszy z tego :)

Tez sie poci ale dajemy Ja do wanienki przed południem zeby sie ochlodzila troche. Nosek czyszcze, czasami dam do dziurek sol fizjologiczna i klade Mala na brzuch i tyle.

Stokrotka jak wygląda teraz wasze menu? Bo pamiętam ze stawiałas na mleko, a u nas tez go duzo
 
reklama
Do góry