reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży

Bardzo Wam dziękuję kochane za miłe słowa :-) Narazie początki są ciężkie - rewolucje żołądkowe itp więc zazdrościć można może od drugiego trymestru ;-) :-)
Kasiu dobrze że wszystko w porządku no i fajnie że chłopak (ja tym razem wolałabym dziewczynkę ;-)
 
reklama
No Mamusie!!!
Coraz więcej nas!!! Gratulacje Megusek!!!
Na kiedy masz termin porodu?
My we wrzesniu i mamy kolejną córę!!!
Kasia ale ci się pofarciło, cudownie że będziesz miała parkę :))
U nas babiniec!!!
W załączeniu brzuszek w 28 tyg.
 

Załączniki

  • PICT0036.jpg
    PICT0036.jpg
    388,6 KB · Wyświetleń: 35
Kasiu to fajnie:tak:
Ibi pieknie wygladasz:-D
Ja jak patrze na sukieneczki to mi sie chce coreczki a jak patrze na mojego Pysiaka to wole drugiego chlopaka:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Dzięki Dziewczyny, ale rosnę w tej ciąży na potęgę!!
Zostało jeszcze ponad dwa miesiące a ja juz 10 kg na plusie i nadal rosnę....
Mam nadzieje że dziewczyny ze mnie wyciągną tą wagę po porodzie, bo chyba będę miała roboty po pachy i nie uktrywam że się trochę tego boję.
Mamusie powiedzcie mi z waszego doświadczenia jak to jest z dwójką dzieci?
Jak sobie oraganizowałyście czas dnia ?
Czekam na wieści!!!
Wielka buzia
 
Megusku i ty w ciąży??????? o kurde, ale tu się porobiło albo...podwoiło!!! super!!!wielkie gratulacje jak stąd do Krakowa!!!!! tulę mocno!!!

Ibi pięknie wyglądasz....brzuszek niesamowity!!!! ach...jak ja tęsknie za czasami z ciąży!!!!!
 
reklama
Aniu ano i ja też...ale przecież już rok temu na Zakrzówku mówiłam że na Kubie nie poprzestaniemy ;-) Dzięki za miłe słowa :-)
 
Do góry