reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży

reklama
Dzięki dziewczyny :-)
Polu w sumie to mieliśmy zacząć się starać dopiero jak się przeprowadzimy do większego mieszkanka ale termin budowy się obsunął więc zdecydowaliśmy, że teraz jest odpowiedni czas...no i udało się za pierwszym razem :-)
 
Megusek- GRATULACJE!!!!

strasznie sie cieszę u nas termin przesunie sie do sierpnia i tez mam nadzieje ze bedzie bez poprawki:-):laugh2:
 
MEG GRATULACJE .Buziaczki ogromne.Oj tak sie ciesze prawie jakbym to ja nowy suwaczek wkleila.Zdrowej, spokojnej ciazy.
A tak cichutko to Ci zadroszcze
 
reklama
To ja jestem po kolejnej wizycie u lekarza i swierdzone, że będzie chłopak :-) - czyli szykuje się duet. Cieszę się bardzo, bo rośnie zdrowo i wszystko ok, chociaż nie byłabym sobą gdybym nie odwaliła numeru z ciśnieniem :no: - dzisiaj 147/80, a rano w domu 115/75 - jakaś taka wrażliwa i przeżywająca jestem :dry:.
 
Do góry