reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dupa to jednak nie mógł być zupełnie udany dzień. Właśnie odebrałam morfologie. Leukocyty powyżej normy 13.4 norma do 10. Rozchwiane neutofile eozynofile. Porażka. Czyli jednak czeka mnie pilna wizyta u gastrologa z moim jelitem. [emoji53] Ale jest niewielki plus. Hemoglobina wyższa niż ostatnio a myślałam że już wypadnie ze skali [emoji5]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Trochę mnie nie było z wami ale jakos totalnie brakuje mi czasu. Mieliśmy maly remont teraz synek się rozchorowal a ja w dzień odsypiam to co przesiedze w nocy. Ciągle bym jadła i jadła. Jutro mam wizytę i usg wiec mam nadzieje dowiedzieć się cos więcej o moim maluszku, ale przyznam że boje się strasznie ;( Czuje się dobrze i mam 2kg do przodu.

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith coś pokombinuje, na dnie ciasteczka degistive, potem te jagody, nie pamiętam jak dokładnie właśnie, tylko wiem, że na pewno pieklam te jagody, a na to właśnie kremowka z mascarpone chyba? A bezy tylko na górę... Pewna niestety niczego nie jestem, to taki mało tortowy tort, ale mega smaczny, nie to co większość przekładancow: biszkopt, krem.

Milia ja też na plecach długo leżeć nie lubię, ale po cc tak nie leżałam, nameczylam się trochę, żeby obrócić znieczulene nogi, ale dałam radę i pyk na boczek[emoji14]
Emalkadream u mnie na ostatnim usg maluszek fikal koziolki :p



Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith po kawie boli mnie ostatnio głowa, więc unikam.

Em Ka ja w ciąży z Zuzą w ogóle nie miałam ochoty na słodkie. Teraz podobnie.

Iza zmienić lekarza z automatu. Nie wierze ze nie ma wyboru.
Kup rogal. Ja właśnie ucze się z nim spać.

Na torty lubie zdobic, gorzej ze środkiem.

Majdaczek mi apka 2 trym pokazała w 13+2.
 
Maleducada mi kazali tak lezeć i nie ruszac głową, ale i tak już na operacyjnej podniosłam głowę, bo nie docierało do mnie, że mówili, że nie wolno i potem absolutnie miałam nie ruszać do rana (cięcie miałam po 15).
 
Ehh dziewczyny jutro u mnie 16w1d wedlug ostatniej miesiaczki (czyli w sumie 17 tydzien zaczety) i dzisiaj znowu wymiotowalam :-/ w niedziele tak samo :-/ brrr

No to nie pocieszylyscie mnie tym lezeniem na plecach po cc. Swoja droga ciekawa jestem jaka decyzje podejmie lekarz odnosnie mojego porodu.
Czy Wasi partnerzy rowniez tak sie Wami przejmuja i pytaja czy nie boicie sie szpitala/porodu? Moj juz kilka razy zadal to pytanie. A wczoraj powiedzialam ze chcialabym zasnac i obidzic sie jak bede rodzic to byl w wielkim szoku heheehe:-)

Emalka:-* a mialas jakies dolegliwosci ze strony ukladu pokarmowego? Bedzie dobrze :-*
 
Tak choruje od trzech lat na wzjg. Od sierpnia był spokój dlatego też w październiku zaczęliśmy starania. Udało się w 4 cyklu. Statystycznie moja choroba w ciąży odzywa się przede wszystkim w pierwszym trymestrze. Także cieszyłam się ze nic się nie dzieje a tu ostatnio znowu nawrót [emoji53] boję się ze znowu skończy się sterydami.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milia mi nic nie mówili, dopiero po kilku godzinach jakas babka się wydarla że siedzę. A ja nawet sama sobie kroplowke ściągalam, bo była pusta i krew mi szła, a koreczka przy wenflonie nie miałam żeby na dole odpiac więc musiałam u góry zakręcić, bo mimo próśb nikt nie raczył tego zrobić.

Poza tym ciężko leżeć plackiem z dzieckiem...

Priinceseczka mój mąż teraz nie, ale jak w tamtej ciąży byłam w szpitalu przed/po porodzie to przeżywal bardzo :-)



Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maleducada, na mnie wydarli się właśnie już na operacyjnej, że przecież mówili, żeby nie ruszać... A ja w szoku byłam, bo jak lekarka wyjęła dziecko to pytała mnie czy robiłam przezierność i echo serca i byłam przerażona (o ZD dowiedziałam sie kilka godzin później). No i mała wylądowała na intensywnej na kilka dni, więc nie miałam jej od razu przy sobie.

Priinceseczka, mój takich pytań nie zadaje, ani nie zadawał poprzednio, jakby zapytał czy się nie boję, to oczywiste, że bym sie zdenerwowała i bałabym się jeszcze bardziej ;) ale zdenerwowany był bardzo przed.
 
reklama
Jeśli chodzi o porod to mój nie porusza tego tematu bo wie że to ciężki temat...wie że mam traumę i drugi raz naturalnie nie urodze ..pytałam gina czy da skierowanie na cc to niestety nie..więc zostaje mi albo psycholog albo prywatnie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry