reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

nininka niekoniecznie ojciec biologiczny musi być tatą dla Twojego dziecka, jesteś młoda, życie przed Tobą, masz wsparcie rodziców.
Decyzje będą oczywiście Wasze, ale jaką masz pewność że jak wróci z podkulonym ogonem za kilka dni to czy tej przemiany nie wystarczy znowu na kilka tygodni, zamiast na całe życie.
 
reklama
Niininka trzymam kciuki za dobre wyniki amnio, myślę że twój facet prędzej czy później zrozumie ze jego miejsce jest przy was, a rodzice ci dobrze doradzają ty pierwsza się nie odezwij bo inaczej nigdy nie będziesz wiedziała czy to byla jego nieprzymuszona decyzja
 
Wiek nie ma nic wspólnego z tym jaka się jest matką. Córkę urodziłam mając 20 lat a to juz była moja druga ciąża. Nie wiem co ludzie tak wieku lubią się doczepić.
Uważaj po tej amnio bo ryzyko jest do końca ciazy ponoć a największe aż przez 1 miesiąc..
Faceci często potrzebują czasu..duzooo czasu..

Z tym uk, to to wcale nie jest tak kolorowo dziewczyny. Znam masę osób, którym się nie udaje. I teraz przed referendum o nowych imigrantach bardzo źle się mówi. Druga sprawa tu jest wiele opłat, wcale nie ma tyle kasy chyba, że się żyje biednie i oszczędnie i oboje zapierdzielacie. A co z dziećmi później? Benefity nie są od razu, a żyć za coś trzeba..
 
Och w końcu można na chwilę usiąść i odpocząć

Dziś w kościele zaslablam, tzn kleczac osunelam się dobrze ze na męża.

Później szybki obiad małego spać męża do pracy i w końcu spokój choć nie na długo.

Nininka dużo siły. Rodzice Ci bardzo dobrze poradzili. Najlepiej przemyśl wszystko na spokojnie bez zbędnych emocji bo to że teraz widzisz szczęśliwe rodziny to jedno a to że być może będziesz z nim nieszczęśliwa to drugie. Życie przed Tobą. Doskonale wiem co mówię. Też stałam przed takim wyborem więc wiem jak Ci musi być ciężko. A może jeszcze się ogarnie. Facet potrzebuje czasu. Na razie nie widzi brzucha nie czuje ruchów nie poczuł jak wiele traci.
A wiekiem absolutnie się nie przejmuj i nie daj sobie z tego powodu robić przykrości. Ja jeszcze nie będę miała skończonych 23 jak urodze moje drugie dziecko a to moja 4 ciąża. I w pełni świadoma. Nie pozwalam sobie na głupie komentarze bo wiem że jestem szczęśliwa przy dzieciach i to się liczy.

Lilith ja za Ciebie i za Twoją córcie, wierzę, że to tylko pomyłka i że los się do Was usmiechnie ;)
 
Tak mi mówili i wyczytalam. Bo to jest tak, że ten worek owodniowy juz jest naruszony. Miejsce po nakluciu szybko zrasta się na zewnątrz, we wnatrz juz dłużej i zawsze nosi ten ślad po nakluciu. Ale nie wariowalabym. Miesiąc ponoć jest bardziej ochronny a potem nie szaleć i tyle.
 
Linka o widzisz to niedaleko nas :)

Ninka współczuje sle
Chyna nie ma co za nik płakać jak jesu takim dupkiem on zmądrzeje to zrozumie jaka głupota odrzucić jesu dziecko i jego matkę :/ dobrze Ci rodzice powiedzieli .






2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
dziękuje dziewczyny !:) napisał do mnie SMS ,, Zastanowiłaś się już nad sobą "wyśmiałam to tylko ... co za bezczelnosc ;p
 
Do góry