reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Czy którejś z Was wycieka z piersi siara? Ja wczoraj zaobserwowałam. Czy to nie za wcześnie? 23+3
Tak, to siara :) Ale nie ma reguły kiedy się pojawia. Ja pierwszy raz zaobserwowałam u siebie siarę około 12 tygodnia. Więc bardzo wcześnie. Teraz jestem w 28 tygodniu i leci mi czasami jak z kranu... Pójdę spać bez wkładek to po przebudzeniu mam przemoczony stanik sportowy, piżame i pościel.
Produkcja ruszyła jak to mówią ;)
 
reklama
Też wczoraj zapeszylam z tym spaniem. Dziś miałam ciężką noc. W krzyżu mnie ćmiło i ogólnie nie mogłam spać. Ale nad ranem zasnełam i do 9:30 spałam.
U mnie siary nie ma, wcześniej miałam takie coś żółte zaschnięte na brodawkach,ale nie ciekło.
Wczoraj dowiedziałam się, że moja pracownica poroniła. Tak mi jest przykro, bo bardzo chciała i się starali dosyć długo. Nie wiem dokładnie, ale już na pewno ciąża była starsza niż 3 miesiące [emoji22]
 
Też wczoraj zapeszylam z tym spaniem. Dziś miałam ciężką noc. W krzyżu mnie ćmiło i ogólnie nie mogłam spać. Ale nad ranem zasnełam i do 9:30 spałam.
U mnie siary nie ma, wcześniej miałam takie coś żółte zaschnięte na brodawkach,ale nie ciekło.
Wczoraj dowiedziałam się, że moja pracownica poroniła. Tak mi jest przykro, bo bardzo chciała i się starali dosyć długo. Nie wiem dokładnie, ale już na pewno ciąża była starsza niż 3 miesiące [emoji22]
@Mama Zuzi i Antosia to bardzo przykre :-(, ale myśl teraz o sobie i o swojej kruszynce:-*
 
Czesc [emoji5]
Maly mi dzisiaj od rana rewolucje robi w brzuchu widac jak skacze [emoji38] ale najwazniejsze ze mnie to wcale nie boli[emoji4] tylko cieszy [emoji38] a jak wasze pociechy dzisiaj z aktywnoscia ?
Mój dziś dzień lenia ma.
Jedynie jak wróciłam z ciucha to się zbulwersował chyba i kopał. A teraz 2 godziny śpi.
W ciucholandzie nic nie znalazłam, tylko się zasapałam i spociłam.
Kondycja -20 [emoji28] [emoji222]
 
również wybieram się do ciuszka już od kilku miesięcy i się wybrać nie mogę...heheehh
Pewnie dlatego, że nigdy nie robiłam zakupów w ciuszku i zwyczajnie nie umiem wyszukać tak zwanych perełek. Podziwiam te osoby co wchodzą do takiego sklepu i zawsze coś pięknego wyszperają.
 
reklama
Ojjjjj, alez sie wzielam dzisiaj w koncu. Latwo nie bylo, aleeee tadaaaam oto pierwszy kocyk uszyty przez mamunie dla synia ;)

Zobacz załącznik 889749

Paski sa granatowe, choc na zdjeciu na czarne wygladaja, a w srodku dosc gruba ocieplina. Mam jeszcze inne tkaniny na dwa kocyki/kolderki, takze mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu ogarne ;)

Mi sie marzyl fotel podwieszany w salonie, ale za malo miejsca :( moze kiedys na ogrod sobie sprawimy ;)

Piękny! gratuluję talentu!:) :tak:

Hej:) Mi to się dzisiaj albo śniło, albo rzeczywiście nie mogłam złapać oddechu i było mi tak ciężko. Chyba musiałam na plecach spać.

Też mam poduszkę z tej strony i rogal do karmienia też :) Ja to nawet 160 nie mam, więc czuję się w poduszce jak w kojcu xD
Kuszą mnie rzeczy od Tulika, ale z drugiej strony, czy są aż tak niezbędne i czy za bardzo nie wymyślam? xD Chciałoby się spróbować, ale można się bez nich obejść :)

A ja o dziwo mogę bez problemu leżeć na plecach, i bok moje dziecko woli prawy...to znaczy jak leżę na prawym, bo na tym polecanym lewym to nie ma bata- od razu kopanina.,, Choć czasami staram się to ignorować, w końcu niby zdrowa pozycja, a że mu coś tam nie pasuje...:laugh2::-p
A od tulika w sensie otulacz? Bo nie musisz koniecznie tej firmy kupowac...Ja dostałam dwa takie lekkie bawełniane otulacze-tuliki od bratowej męża, chyba na dwa rozmiary, bo na jednym jest metka 1, a na drugim 2. Ale ten większy sporo większy nie jest...chyba takie maleństwa z brzucha zaraz :) :D

Też wczoraj zapeszylam z tym spaniem. Dziś miałam ciężką noc. W krzyżu mnie ćmiło i ogólnie nie mogłam spać. Ale nad ranem zasnełam i do 9:30 spałam.
U mnie siary nie ma, wcześniej miałam takie coś żółte zaschnięte na brodawkach,ale nie ciekło.
Wczoraj dowiedziałam się, że moja pracownica poroniła. Tak mi jest przykro, bo bardzo chciała i się starali dosyć długo. Nie wiem dokładnie, ale już na pewno ciąża była starsza niż 3 miesiące [emoji22]

Wspólczuję tej pracownicy...jakie to życie niesprawiedliwe :sorry2: Dlatego cieszmy się, że nasze dzieciaczki rosną duże, zdrowe i silne! To najważniejsze! :tak:

Mój dziś dzień lenia ma.
Jedynie jak wróciłam z ciucha to się zbulwersował chyba i kopał. A teraz 2 godziny śpi.
W ciucholandzie nic nie znalazłam, tylko się zasapałam i spociłam.
Kondycja -20 [emoji28] [emoji222]

Śpi, bo pewnie uśpiłaś go kołysaniem jak chodziłaś:) ululałaś dzidziusia 8-)

@springflower i @maksimas
Kciuki za jutrzejsze wizyty :) Czekamy na wieści z brzucha :tak:

Ja siary nie miałam w 1.ciąży i teraz też nie mam, więc pewnie już nie będę mieć. Pewnie nie każda kobieta w ciąży ma :tak:
 
Do góry