reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mnie sie rozwarcie robi a nie szyjka skraca.
Sama luteine mi daja bez kroplowek.
Moj gin prowadzacy twierdzi ze jest na palec a w szpitalu ze nie ma zle. Boli mnie dol brzucha tak jak na okres i w szyjce kuje.
Leż. Będzie dobrze. Jak w pierwszej ciąży leżałam na patologii tuż przed porodem to poznałam dziewczynę która od 3 do 8 msc musiała leżeć .. nawet na ślub brata jej nie wypuścili że szpitala... Trudno to sobie wyobrazić ale dla dziecka zniesiesz wszystko.
 
reklama
Leze jak najczęściej. Mysle ze skoro mnie trzymaja czyli cos jest nie tak. Pewnie mnie nie wypuszcza jak mnie boli. Ciesze sie bo w domu na pewno bym nie lezala
 
Dziewczyny bylam na usg jest dziewczynka leniuszek niechciala znowu pokazac co ma ale lekarz ja poruszal i sie poruszyla jutro tort niespodzianka dla dzieci zamowilam bialy z gory a w srodku bedzie rozowy jak przetna nozem to sie dowiedza ze beda mieli siostre a maz jaki szczesliwy
Gratulacje
 
U mnie pierwsze dziecko, do tego trochę kilogramów, dlatego mi się wydaje, że tak szybko ruchów nie poczuję :) Chociaż może mnie mała zaskoczy, w końcu fikołki robiła nieziemskie na usg ^^

Kupiłam detektor, będę szukała na dole :D Dzięki @Igorowelove !

@Kinia93 dasz radę i leżeć, jak trzeba to trzeba, ja leżę większość czasu od 7-8 tygodnia, jakoś leci ;) A na te bóle brzucha może i lekarze Ci coś dadzą w szpitalu, w sumie powinni...
 
Ja ruchów jeszcze nie czuje, płci też nie znam dopiero moze w 20 tygodniu poznam. Moja ginekolog ostatnio mnie drażni pobierała cytologie i dała mi jakąś ankiete dotyczaca profilaktyki raka szyjki macicy nigdy nie wypelnialam czegos takiego wiec jej pytam a ta zla ze jeszcze tu cos chce od niej ..
 
reklama
No właśnie dziewczyny, macie detektor tętna? Bo ja zaczynam dopiero 14 tydzień i do ruchów jeszcze kawał czasu... Ale z drugiej strony boję się, że nie będę mogła znaleźć serduszka i tylko wprowadzę sobie do codzienności dodatkowe nerwy. I tak otwieram kolejny dzień aukcje i nie wiem, czy zamawiać, czy nie zamawiać ;)

W ogóle sobie myślę ile nadrobiła moja malutka w brzuszku :) Najpierw termin był na tydzień po terminie z OM, teraz już z usg przesuwa się na dwa dni przed. Super, że tak dzielnie rośnie mimo tych krwiaków i plamień i moich histerii ;)

Nie mam i nie chce mieć. Muszę się wykaraskać ze swoich fobii a to by je chyba tylko wzmocniło. Staram się wierzyć ze jest wszystko dobrze.
 
Do góry