reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
@Igorowelove co się nic nie odzywasz? Nie chcesz zapeszać??[emoji6]
Podobno stymulując sutki wspomagasz akcję porodową [emoji6] aczkolwiek ja bym chyba tego nie zrobiła...brrrr

@Dita_333 wyszliście ze szpitala?

@mazy mąż ma fajną rodzinkę. Współczuję. Dobrze, że możesz liczyć na bliskich ze swojej strony.
Próbowałam ostatnio z tymi sutkami i nic [emoji14]
Nie piszę bo nic się nie dzieje, lekko cmi w dole brzucha i tyle [emoji14]
 
Próbowałam ostatnio z tymi sutkami i nic [emoji14]
Nie piszę bo nic się nie dzieje, lekko cmi w dole brzucha i tyle [emoji14]
To tak jak u mnie, po uroczystości u synka cały dzień mnie lekko ćmi w dole brzucha i krzyżu.
Pewnie przepowiadające. Ja jeszcze biorę luteine więc liczę na to, że ona mnie będzie podtrzymywała
 
@Igorowelove jak królik doświadczalny- sprawdzisz wszystkie metody wywołania porodu :)
@Mama Zuzi i Antosia taak- moja rodzina traktuje meza jak swojego już od 15 lat. Zawsze możemy na nich liczyć. Dziś np przyjechała siostra z mezem i mama, żeby zaopiekować się moja córka, a my mogliśmy spokojnie pojechać do Łodzi na wizytę.
Już sprawdziłam [emoji23] łącznie z robieniem przysiadów [emoji23] nic nie działa, dziecię uparte po ojcu [emoji23] po bracie [emoji23] i trochę po mamusi hahaha
 
@Igorowelove jak królik doświadczalny- sprawdzisz wszystkie metody wywołania porodu :)
@Mama Zuzi i Antosia taak- moja rodzina traktuje meza jak swojego już od 15 lat. Zawsze możemy na nich liczyć. Dziś np przyjechała siostra z mezem i mama, żeby zaopiekować się moja córka, a my mogliśmy spokojnie pojechać do Łodzi na wizytę.
Super!!!
Wspaniale, że tak jest.
 
Już sprawdziłam [emoji23] łącznie z robieniem przysiadów [emoji23] nic nie działa, dziecię uparte po ojcu [emoji23] po bracie [emoji23] i trochę po mamusi hahaha
Szalona jesteś[emoji16] kto by mi kazał przysiady robić hehehe zresztą zrobiłabym jeden i to nie pełny bo bym się nie podniosła [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Do góry