reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Pierwszy komplet badań jest drogi - bez cytomegalii i moczu wyszło 350 zł w diagnostyce - więc sporo . Z cytomegalią zapewne około 100 drożej.
No właśnie troszkę drogo jak teraz poszperałam i się naczytałam że rzeczywiscie ponad 300. Idę w pon na NFz a co tam i tak się płaci wysokie składki kurcze wszędzie podatki a do wszxystkich lekarzy latam prywatnie więc choć te 300 czy 400 zł sobie odbiorę :growl:8-)8-)
 
Pytanie do dziewczyn, które chodzą do dwóch lekarzy na nfz i prywatnie. Macie założone dwie karty czy jak? I czy jeden doktorek wie o drugim? Bo tak się zastanawiam czy nie chodzić do dwóch - można byłoby zaoszczędzić troszkę na badaniach
Mam założone 2 karty. Mój prywatny wie o tym z NFZ ale ten z NFZ nie wie o prywatnym i nawet nie mam zamiaru mu mówić
 
Ja za wszystko (łącznie z morfologia i moczem) ale bez glukozy bo się zapomniałam i zjadłam ciacho ;) płaciłam 495. Mały majątek tam zostawiłam, dzisiaj za wizytę z wymazem i cytologią zapłaciłam 245, prenatalne pewnie znowu koło 400... Ciekawe jaka wypłatą wpadnie przez to l4:/ następna wizyta u gina 180, endo to samo, krew pewnie znowu koło 100 bo glukoza, tsh i pochodne. Ciężki miesiąc mnie czeka
Ja będę miała tski kwiecień... prywatnie tsh ft 3 i ft4. Prywatnie wizyta u Endo. Prywatnie wizyta u mojej Pani gin. Dobrze że chociaż ten cały komplet badań udało mi się zrobić na NFZ.
 
Ja za wszystko (łącznie z morfologia i moczem) ale bez glukozy bo się zapomniałam i zjadłam ciacho ;) płaciłam 495. Mały majątek tam zostawiłam, dzisiaj za wizytę z wymazem i cytologią zapłaciłam 245, prenatalne pewnie znowu koło 400... Ciekawe jaka wypłatą wpadnie przez to l4:/ następna wizyta u gina 180, endo to samo, krew pewnie znowu koło 100 bo glukoza, tsh i pochodne. Ciężki miesiąc mnie czeka
L4 w ciąży przecież 100% płatne. wow to ceny lepsze niż u mnie ;/ chociaż prenatalne też mnie 400 będzie kosztować.
 
reklama
Do góry