reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2019

reklama
Dzień dobry.
Ale dzisiaj źle spałam, oprócz tego , że miałam mało godzin na sen to jak na złość co chwila się budziłam.
Dzisiaj zapowiadają piękny dzień.
Udanego dnia [emoji4]
 
Witam. Jak samopoczucie? Mnie trochę głowa boli. I jak rano wstaje nie ma bata żeby poleżeć od razu siku i biegiem do kuchni śniadanie robić bo głód powoduje mdłości. Bleh.
 
Witam. Jak samopoczucie? Mnie trochę głowa boli. I jak rano wstaje nie ma bata żeby poleżeć od razu siku i biegiem do kuchni śniadanie robić bo głód powoduje mdłości. Bleh.
Ja dopiero co oczy otworzyłam sprawdzam co nowego na forum lecę siku i śniadanko ;) Chyba dziś sobie zaserwuje chleb w jajku i kawę Inkę ;)
 
Ja dziś zastępstwo w pracy więc też nie pośpię. A najlepiej się czuje jak śpię :) Rano pół godziny przed jedzeniem muszę wziąć euthyrox. Nim zjem śniadanie to mdłości są już że ho ho :/ fajnie że piątek. Miłego dnia wszystkim :D
 
Ja się mega boję mdłości i wymiotow. Poprzednia ciążą to była tragedia pod tym względem. Bo to nie były poranne tylko całodobowe. I tak od 6tc. Myślałam, że mnie to ominie bo było pięknie ale właśnie staram się to opanować bo zjeść nie mogę. No i jutro kończę równe 6tygodni to akurat.[emoji23][emoji24]
 
Ja się mega boję mdłości i wymiotow. Poprzednia ciążą to była tragedia pod tym względem. Bo to nie były poranne tylko całodobowe. I tak od 6tc. Myślałam, że mnie to ominie bo było pięknie ale właśnie staram się to opanować bo zjeść nie mogę. No i jutro kończę równe 6tygodni to akurat.[emoji23][emoji24]
Ja w poprzedniej ciąży to miałam minimalne mdłości, a teraz nie daje sobie rady. Bardzo często wymiotuje a już wogle jak poczuje zapach czosnku, pora albo jakiś inny intensywny zapach. Jem tylko rzeczy które są neutralne smakowo. Powiedz mi Patuśkaa do którego tygodnia tak się męczyłaś? Ja już wymieniam, nie mam siły, ciągle leżę w łóżku, zimno mi jest itd
 
reklama
Cześć z rana, dziś czuje się fatalnie i jeszcze do tego wizyta na wieczór. Boże, nie wytrzymam już tego czekania... W głowie mam tylko bliźniaki czy jednak nie.
 
Do góry