reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

tak, jak dzien wczesniej mało zjadłam, wtedy wytwarza się w moczu. moja diabetolog na to zwraca uwage, bo jak są, to mowi, że "głodzi się" dziecko
Dziękuje , kolacje jadłam koło 20 , spać koło 1 , zjadłam jeszcze mleczna kanapkę ale nic więcej . A rano dopiero koło 9.30 sikałam po nocy
 
reklama
Dziękuje , kolacje jadłam koło 20 , spać koło 1 , zjadłam jeszcze mleczna kanapkę ale nic więcej . A rano dopiero koło 9.30 sikałam po nocy
u mnie ketony przestały sie pojawiać, jak jadłam ostatni posiłek 22/23, a sikanie o 8. a ostatni posiłek też mam dość obfity. także myślę, że tutaj może być przyczyna. oczywiście świrujące cukry też mogą się pojawiać, bo ponoć rosną do 36 tc, potem się stabilizują.
 
Ja dziś zaczęłam prać ubranka i jestem w szoku ile tego mam. To są rzeczy po mojej córce i córce mojej siostry i część jeszcze dodatkowo dostaliśmy. Chyba dla trojaczkow by starczyło [emoji3][emoji3][emoji1787].
Zaczęłam się denerwować i szykuje już niektóre rzeczy tak na serio. Chce być gotowa bo może to mnie trochę uspokoi.
Ja powoli mam coraz mniej sił. W ciągu dnia często muszę sobie usiąść albo poleżeć bo mała czasem tak skacze.
 
Dziękuje , kolacje jadłam koło 20 , spać koło 1 , zjadłam jeszcze mleczna kanapkę ale nic więcej . A rano dopiero koło 9.30 sikałam po nocy

Ja miałam początkiem ciąży ciała ketonowe w moczu kiedy cukier mi wariował. Ustabilizowałam cukier i jest ok, choć występuje on też w moczu kiedy za mało pijemy (ja mam problem z piciem płynów), i wtedy tez zaczęłam więcej pić wody. Może u Ciebie tez problem z nawodnieniem.
 
Ja miałam początkiem ciąży ciała ketonowe w moczu kiedy cukier mi wariował. Ustabilizowałam cukier i jest ok, choć występuje on też w moczu kiedy za mało pijemy (ja mam problem z piciem płynów), i wtedy tez zaczęłam więcej pić wody. Może u Ciebie tez problem z nawodnieniem.
Ja wypijam dziennie koło 8 kubków wody plus dwie kawy , ciagle jestem na siku wręcz w wc , nawet do sklepu ruszyć się ciężko na dłużej bo sikać mi się chce 🤨 ale może faktycznie coś z cukrem , w pon będę konsultować z ginem , dziękuje za odpowiedz 😘
 
reklama
Do góry