reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej dziewczyny. Jestem w 6 tygodniu ciazy. Usg mialam w zeszla srode i wiadomo , byl pecherzyk , ale nie bylo jeszcze serduszk. Czy Wy sie nie boicie w zwiazku z koronawirusem ?? Ja ogromnie , codziennie placze ze strachu - mieszkam w Szwecji i niestety tutaj olewaja temat ... ja chodze codziennie do pracy a moi trzylatek do przedszkola. Na zwolnienie lekarskie nie mam co liczyc , bo dla nich tutaj do 12 tygodnia to nie jest ciaza ..... jestem po dwoch poronieniach i nie wiem co robic. Rozwazam rzucenie pracy , ale jak bedzie wtedy finansowo to sie boje.

Witaj i gratuluje ciąży
A mogę spytać gdzie mieszkasz w Szwecji bo ja na północy w Västerbotten.
Tu ciąża dopiero od 22 tyg bo dopiero wtedymożna leczyć i do tego 22 tyg można bezproblemu usunąć ciąże co dla mnie jest już przegięciem
 
reklama
Kochana a ja trzymam kciuki zeby bylo dobrze. Plamienia sie zdarzają wiec nic nie jest przesądzone. Ja mialam plamienie w poprzedniej ciazy a usg pokazało ze wszystko jest ok. Tak samo tutaj ktoras dziewczyna w ciazy z blizniakami bardzo krwawila a okazalo sie ze to byl tylko krwiak. Trzymam mocno kciuki zeby to nie bylo nic groznego [emoji8][emoji172]
Hej. Tak ja krwawiłam i to bardzo obficie. Raz byłam w szpitalu z tego powodu ale okazało się że wszytko na usg jest w porządku. Niestety krwawienie powtórzyło się jeszcze 2 Razy i za każdym razem zawał. W środę byłam na wizycie i serduszka biły także nie zawsze krwawienie wiąże się z poronieniem.
 
Więc tak wizyta u mojego doktorka przebiegła przyjemnie. Zachował się bardzo w porządku wobec mnie. Przeprosił, zrobił badanie USG. Nazwał to cudem. Wytłumaczył dlaczego postąpił tak a nie inaczej. Nie wziął pieniędzy ani grosza. Powiedział, że jeśli będę potrzebowała zwolnienia l4 to mam zadzwonić i on mi wystawi.
Także ja nic nie zmieniam, może to głupie, ale Ja tam u niego czuje się bezpiecznie. Po mimo tego błędu.

A po za tym, serduszko pięknie biło widać było z daleka[emoji176][emoji176][emoji176]
To super. Ja cały czas wierzyłam że u Ciebie będzie dobrze.
 
Mi z synem ani wlos z glowy nie lecial[emoji16]
Mylam glowe co 3 dni z przyzwoitosci, a moglabym chyba z tydzien nie myc[emoji23]
Teraz drugiego dnia straki[emoji23]
Ja głowę myje codziennie bo inaczej to wygląda jakbym butelkę oleju na nią wylała. A włosy lecą garściami.
 
Ja głowę myje codziennie bo inaczej to wygląda jakbym butelkę oleju na nią wylała. A włosy lecą garściami.
U mnie to samo wg usg 4 tydzień w czwartek był, jak myłam włosy co 2 dni to czasami już na drugi trzeba by było, ale jakby ciutka lepiej no i wylatują masakrycznie i łupież mam, którego wcześniej aż tak nie było. Na dodatek znowu pełno pryszczy wszędzie jakby okres sie zbliżał. Brzuch mnie też tak boli jakby na okres. Na dodatek coś mam problem z żołądkiem ostatnio jakby ciągle bolał chyba że leżę wtedy jest ok.
 
reklama
Matko [emoji33]To już przegięcie nawet w normalnych czasach a teraz w okresie pandemii to karygodne.

@Brrrownie czekamy na jakas informację [emoji1696]
No masakra, myślałam że teraz bardziej dbają niż zwykle ale chyba niekoniecznie, oszczędność to oszczędność..
Nie no to jest tak obrzydliwe ze fuj...[emoji13]
No obrzydliwe i co powinnam zwrócić uwagę na to? Jakoś zasygnalizować, żeby to czyściły?
 
Do góry