reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Od wczoraj nasza mała księżniczka zjada ze smakiem całe sloiczki i powróciła do mleka 😃 mam nadzieję że już wróciłyśmy z tego skoku rozwojowego
U nas na razie ciemiaczko 1x1
 
reklama
Do kiedy powinno zarosnąć ciemiączka przednie i tylne? Jakiej wielkości macie przednie? I czy tylne tez jeszcze macie? Ja mam przednie juz 0,5x0,5 (zastanawiam się czy to nie za szybko, czy nie za małe) i tylne jeszcze mamy (a powinno chyba już zarosnąć)
Ile.ma dziecko? Jeśli lekarz nie zwrócił uwagi, to chyba nie ma co sobie dobierać problemów. Jaki obwód głowy,.wiem że trzeba monitorować, żeby głowa rosła. U nas te jest już 0,5. A było przy porodzie 1x1
 
Mam pytanie czy dobrze ona je?
Wczoraj było tak
4 mleko 140ml
7 kaszka na gęsto łyżeczką 70ml
10 mleko 140ml
12:30 krem jarzynowy ze schabem 125g słoiczek
15 mleko 120ml
18 deserek słoiczek jabłuszka 125g
20 mleko 140ml
 
Ile.ma dziecko? Jeśli lekarz nie zwrócił uwagi, to chyba nie ma co sobie dobierać problemów. Jaki obwód głowy,.wiem że trzeba monitorować, żeby głowa rosła. U nas te jest już 0,5. A było przy porodzie 1x1
W poniedziałek skonczy 6 miesięcy. Obwo głowy ma 42. A ile Twoj bobasek ma miesięcy i jaki obwod glowki?
 
reklama
Do góry