reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja dzisiaj po pierwszym spotkaniu na szkole rodzenia za tydzień kolejna wizyta będzie ich 12 a potem ta położna będzie przyjeżdżać do domu 6 razy jak urodzę. Super sprawa na NFZ :) tez się zapisalyscie? Ja zaczęłam 23 tydzien
O kurczę, a ja jeszcze o tym kompletnie nie pomyślałam 🥶
A to już pewnie czas...dla mnie to czarna magia :p
 
reklama
Ja to w sumie czytałam dużo za i przeciw i doszłam do wniosku że nie będę chodzić do szkoły rodzenia , jakoś to będzie najważniejsze słuchać się położnej jak się zacznie
 
Dziewczyny wczoraj miałam USG, z warga na 95% wszystko jest ok ale na pewno będę wiedzieć 6 lipca na prenatalnych. I wczoraj potwierdziła, raczej na pewno dziewczynka 🙂 nie ukrywam, że liczyłam na chłopca, bo córkę już mam ale oczywiście cieszę się równie mocno 🙂 mój partner ma i córkę i syna ale teraz liczył na drugą core i ma 🙂
 
reklama
Ja mam spora rodzinę i zawsze było jakieś małe dziecko, więc nawet jak byłam w pierwszej ciąży nie miałam takiej potrzeby chodzić do szkoły rodzenia . Jako nastolatka byłam nianią wszystkich dzieci w rodzinie. Z niemowlakami zostawałam jak rodzice szli na wesele czy w sylwestra. Od 12 roku życia ciągle z jakimś bejbikiem na biodrze. 😁
 
Do góry