reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny czy kupujecie otulacze do fotelika? Macie jakieś godne polecenia? Ja dopiero sobie uświadomiłam że tego niemam i zastanawiam się czy jest to niezbędne?
Ja zamowilam z chickabidy na insta. Dziewczyna szyje na zamówienie więc można sobie dobrać wzór i materiał :)
Ale nie testowałam jeszcze więc nie wiem czy wart polecenia, ale na pewno są ładne :)
I zamierzam też wykorzystywać w wózku :)
 
reklama
Hello. Byłam wczoraj na wizycie kwalifikacyjnej do porodu i dostałam date urodzin swojego dziecka. Mega dziwne uczucie. W teorii powinnam przeskoczyć na październikowe forum ale mam nadzieje ze nie muszę :) pewnie kilka z nas ostatecznie zahaczy o październik. Mała wczoraj 2300 gr. Poród za 29 dni 🤯
To rodzimy tak samo ja tez będę miała na ten dzień jakoś 😌 cesarkę . Mój miał tydzień temu 2600 to teraz pewnie już 2700
 
Dziewczyny czy kupujecie otulacze do fotelika? Macie jakieś godne polecenia? Ja dopiero sobie uświadomiłam że tego niemam i zastanawiam się czy jest to niezbędne?
Dziewczyny z zimowymi dziećmi polecały. Ja znalazłam na Vinted taki maxi cosi i wyglada bardzo praktycznie. Nie trzeba dziecka bardzo ciepło ubierać i łatwo manipulować wchodząc do nagrzanego pomieszczenia czy właśnie w aucie jak stopniowo się nagrzewa. Na Vinted jest tego mnóstwo w przeróżnych cenach
 
To rodzimy tak samo ja tez będę miała na ten dzień jakoś 😌 cesarkę . Mój miał tydzień temu 2600 to teraz pewnie już 2700
:))) to ciekawe ile jeszcze się utuczą maluchy. Ja obstawiam ze moja będzie jakos 3300/3400 miała. Porównuje z moja dwójka i tak mi wychodzi :) trzymaj się mocno. Ostatnie tygodnie :) ja jeszcze 6 dni roboczych w pracy. Ciężko mi się oderwać ale czas leci dzięki temu mega szybko :)
 
Dziewczyny czy kupujecie otulacze do fotelika? Macie jakieś godne polecenia? Ja dopiero sobie uświadomiłam że tego niemam i zastanawiam się czy jest to niezbędne?
y stwierdziliśmy, że to zbędny wydatek. Zawiniemy w rożek i do auta szybciutko. Jeszcze planuję zabrać koc w razie w
 
:))) to ciekawe ile jeszcze się utuczą maluchy. Ja obstawiam ze moja będzie jakos 3300/3400 miała. Porównuje z moja dwójka i tak mi wychodzi :) trzymaj się mocno. Ostatnie tygodnie :) ja jeszcze 6 dni roboczych w pracy. Ciężko mi się oderwać ale czas leci dzięki temu mega szybko :)

Wczoraj na prenatalnych wyszło 1500g, lekarz mówi że duża nie będzie przy porodzie więc obstawiam że tak jak ja czyli 2500g ❤️👣
 
Dziewczyny czy kupujecie otulacze do fotelika? Macie jakieś godne polecenia? Ja dopiero sobie uświadomiłam że tego niemam i zastanawiam się czy jest to niezbędne?
ja mam, mam termin na koniec listopada, wiec pewnie sie przyda. przy pierwszym dziecku nie mialam, rodzilam w styczniu, mialam zwykly kombinezon, to meczarnia przy przykurczonych raczkach i nozkach, ja kupilam uzywany na vinted
 
ja mam, mam termin na koniec listopada, wiec pewnie sie przyda. przy pierwszym dziecku nie mialam, rodzilam w styczniu, mialam zwykly kombinezon, to meczarnia przy przykurczonych raczkach i nozkach, ja kupilam uzywany na vinted
Ja córkę rodziłam w październiku i też tego nie miałam ale to było 4 lata temu i człowiek tak się w to nie wciągał.. Zastanawiam się tylko czy dziecku będzie w tym ciepło. Wiadomo że kombinezon jest ocieplany...
 
reklama
Przecież dziecka się nie wozi w kombinezonie w samochodzie, bo to niebezpieczne. Przy wypadku dziecko się wysuwa z pasów.Ja przy synku nie miałam otulacza, ale do fotelika zawsze nawet w mrozy miał bluzę, czapkę i kocyk. Teraz kupiłam bo ten koc się z wiekiem zsuwał, ale nie jakiś gruby, bo by się dziecko mi w aucie zapociło.
 
Do góry