reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, które też miały masaż szyjki macicy: lekarka mówiła, że mogę plamić, a ja po kilku godzinach miałam bardzo duże ilości śluzu najpierw mocno zbitego, później mniej, oczywiste zabarwionego krwią, pewnie to był czop? No i całą noc miałam skurcze, nad ranem przeszły... Też tak miałyście?
Nie ja nie miałam nic takiego :( to nie powiem tobie. Ale dziś pół nocy nie spałam przez bóle brzucha jak na okres
 
Ja planuje wyjść z mała w najbliższy weekend na spacer. Bardziej od zimna martwię się jakością powietrza (krakow…) ale na pewno w domu mnie nikt nie zatrzyma. Dziś pierwsza wizyta u pediatry. Jutro polozna zdejmuje mi szew. Nie chce was zatruwać informacjami póki więcej dzidziusiow nie wyjdzie ale rozumiem ze kontynuujemy forum również po rozwiązaniu?
Powodzenia dziewczyny. Jesteście super dzielne!
Koniecznie kontynuujmy :)
 
Ja używałam tego jakoś od około miesiąca non stop. Wcześniej to mały spał cały czas i to pod monitorem oddechu. Ja też właściwie większość dni leżałam obok, jednak w połogu trzeba się oszczędzać. Jak sama zaczęłam być bardziej mobilna to tym więcej go używałam.
Kurcze ja wlansie na początku myślałam żeby nie kupować tego monitora oddechu bo koleżanki nie miały i mówiły ze jak dziecko nie jest wczensiakiem i nie ma jakiś problemów zdrowotnych to zbędny wydatek ale widzę że mnóstwo z was taki monitor posiada ..
 
reklama
Do góry