reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Przy KP nie podaje się wody i herbatek. Jeśli chodzi o wiszenie na cycu to normalne. Noworodek potrzebuje bliskości mamy tak się uspokaja, dla niego to nie tylko jedzenie. Pobudza też tym samym laktacje, bo mleczka potrzebuje coraz więcej. Jak zacznie lepiej widzieć to zaczną się inne aktywności, więc cyc już nie będzie jedną rozrywką.
Dokładnie tak i warto dodatkowo sprawdzić czy je efektywnie z piersi bo w teorii powinien się odczepić (nie zawsze tak się dzieje). Takie wiszenie nie będzie trwało wiecznie ale jeśli to kwestia zasypiania na piersi to troszkę warto śpioszka pobudzić do aktywności :)
 
reklama
Hej dziewczyny :) macie już jakieś typy pieluszek które najlepiej wam się sprawdzają? Ja przetestowalam pampers premium, bambo i lupilu i wygrywają te pierwsze. Mam jeszcze bambiboo ale rozmiar S jeszcze za duży. Jakie jeszcze warto przetestować wg was? Pampersa lubię najbardziej bo wydają mi się najbardziej miękkie i wygodnie układające się. Lupilu zaczęłam ale pierwsze wrażenie kiepskie i pierwszy raz mi się przelała przy względnie suchej pieluszce. Bambo nie były złe, trochę sztywniejsze niż pampers. Jakie u was typy???
 
Hej dziewczyny :) macie już jakieś typy pieluszek które najlepiej wam się sprawdzają? Ja przetestowalam pampers premium, bambo i lupilu i wygrywają te pierwsze. Mam jeszcze bambiboo ale rozmiar S jeszcze za duży. Jakie jeszcze warto przetestować wg was? Pampersa lubię najbardziej bo wydają mi się najbardziej miękkie i wygodnie układające się. Lupilu zaczęłam ale pierwsze wrażenie kiepskie i pierwszy raz mi się przelała przy względnie suchej pieluszce. Bambo nie były złe, trochę sztywniejsze niż pampers. Jakie u was typy???
Pampers Active Baby jak na razie, bo to się sprawdziło przy poprzednim dziecku. Miałam też happy czy coś takiego, bo dostałam jeszcze ze szpitala i uważam że są okej, ale przyzwyczajenie do pampersów chyba wygrywa.
 
U mnie była przy córce Dada z biedronki i teraz też będzie. Są najlepsze i mimo, że to ten sam producent co pampers to są o niebo lepsze od niego, miększe i nie przelewają 🙂
 
U mnie była Dada z biedronki i Lupilu z lidla. Sprawdziły się nawet na maluchu w inkubatorze i szpitalnych warunkach przez 7tyg, więc moim dzieciom wystarczały. Pampersy kupiłam z 2 paczki, ale szczerze nie widziałam jakiejś szałowej różnicy, więc zwyczajnie wygrała ekonomia i kupowałam te tańsze😅
Ale każdy bobas inny. Moja szwagierka używała też tylko pampers😉
 
reklama
To ja mam najgorsze doświadczenia z dadami. Przy nich mieliśmy koszmarny problem z odparzeniami. 😱 Ale co dziecko to inaczej.

A to widzisz,co dziecko to inaczej. W moimi najbliższymi otoczeniu większość mam jest właśnie najbardziej zadowolona z tych pieluch z Biedronki, a najgorsze opinie mają te produkowanego dla Lidla- póki co podzielam opinię 😉.
Dziewczyny, jak jest u Was ze sianiem Waszych dzieci? Mój synek w dzień pięknie śpi, po trzy godziny spokojnie, za to jak przychodzi noc to zaczynają się cyrki. Usypiam go z dwie godziny, zaśnie na 20 minut i z powrotem ryk. Nie mam już siły, całe noce nie śpię. Macie jakiś pomysł co zrobić żeby nauczył się rozróżniać dzień i noc?😔
 
Do góry