reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny ale się boje, że będą mi wywoływać poród 😔 co prawda termin mam na sobotę, ale nic się nie zapowiada 😔 które jeszcze czekają?
Też mam termin na sobotę i też u mnie cisza. Leżę nadal od wtorku na obserwacji bo cały czas mówią że trochę niska linia podstawowa tętna małej. Taka na granicy normy.
Niby rozwarcie 3cm tu w szpitalu ocenili, ale cały czas mówią że główka wysoko. Więc chodzę, skacze na piłce itd.
 
Kochana ja tez się boję… u mnie 40+1 dzisiaj. Jak do wtorku się nic nie ruszy to dostanę skierowanie na wywołanie :( a ja kompletnie nic nie czuje…
mi powiedzieli, że jak nie urodzę to 1.12 mam się zgłosić do szpitala ale na ktg tylko, mam nadzieję, że nie zatrzymają mnie w szpitalu bez potrzeby 😔
 
Też mam termin na sobotę i też u mnie cisza. Leżę nadal od wtorku na obserwacji bo cały czas mówią że trochę niska linia podstawowa tętna małej. Taka na granicy normy.
Niby rozwarcie 3cm tu w szpitalu ocenili, ale cały czas mówią że główka wysoko. Więc chodzę, skacze na piłce itd.
to u mnie też właśnie rozwarcie jakieś tam jest a główka niby wysoko. Też skacze na piłce, próbuje różnych rzeczy ale nic nie rusza 😔 do tego jest mi ciągle niedobrze, całą ciążę się z tym borykam, ehh chce już koniec, mam dość
 
to u mnie też właśnie rozwarcie jakieś tam jest a główka niby wysoko. Też skacze na piłce, próbuje różnych rzeczy ale nic nie rusza 😔 do tego jest mi ciągle niedobrze, całą ciążę się z tym borykam, ehh chce już koniec, mam dość
Tragedia , mnie dopadła na koniec ciąży okropna niestrawność i zgaga, a miałam już jakiś czas spokój 🤦‍♀️
 
to u mnie też właśnie rozwarcie jakieś tam jest a główka niby wysoko. Też skacze na piłce, próbuje różnych rzeczy ale nic nie rusza 😔 do tego jest mi ciągle niedobrze, całą ciążę się z tym borykam, ehh chce już koniec, mam dość
To już pewnie ostatnie dni. Damy radę! Ale mój to cały czas się śmieje ze jak już jestem w tym szpitalu to może od razu bym urodziła żeby dwa razy nie jeździć :)
 
reklama
To już pewnie ostatnie dni. Damy radę! Ale mój to cały czas się śmieje ze jak już jestem w tym szpitalu to może od razu bym urodziła żeby dwa razy nie jeździć :)
Trzymam kciuki zebys faktycznie już tam urodziła ✊✊✊ ja dzisiaj byłam na ktg i jakieś tam dwa mocniejsze skurcze się zarysowały, rozwarcie na opuszek. Tragedia…. Generalnie Pani Doktor stwierdziła, ze widzimy się we wtorek po skierowanie 🤦‍♀️
 
Do góry