reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Hej, przyszłam się wyżalić 😢
Mały od wczoraj nie śpi tylko ciągle płacze. Kropelki nie pomagają, czopki i windi też. Ciągle jest na cycku bo tak tylko się uspokaja, a ja wyglądam jak zombie 🤯
Jak zaśnie przy cycku to odkładam i śpi może 15 minut.

U nas tak od tygodnia. Podobno to skok to rozwojowy. Spróbuj kłaść maluszka w otulaczu, żeby nie mógł się rączkami stymulować po twarzy, u nas trochę pomaga...
 
Szczepienia po szóstym tygodniu wiec jeszcze niewiele chyba po. My w tym tygodniu mieliśmy. Standardowo lekarz bada i robi wywiad. Mierzenie główki, ważenie tez. Nam oprócz tego dała coś na ten trądzik.

Z tym prężeniem i męczeniem się to rozważ wizytę u osteopaty. U nas problemy praktycznie minęły po jednej wizycie.

W nocy przyszły wyniki moich chłopców - obaj negatywni!!! :)))) odetchnęłam i nie będę ciągać małej po lekarzach ani szpitalach.

Udanego weekendu!

Super, cieszę się, że jesteście negatywni!
A Ty byłaś tylko na jednej wizycie u osteopaty czy planujesz więcej? Jak dokładnie wygląda wizyta?
 
Hej, przyszłam się wyżalić 😢
Mały od wczoraj nie śpi tylko ciągle płacze. Kropelki nie pomagają, czopki i windi też. Ciągle jest na cycku bo tak tylko się uspokaja, a ja wyglądam jak zombie 🤯
Jak zaśnie przy cycku to odkładam i śpi może 15 minut.

Jeszcze z tego co mówiła położna: daj maluszkowi do snu pieluszkę, która pachnie Tobą (możesz jakiś czas trzymał ją pod bluzką😉), a jak usypiasz na rękach i odkładasz do łóżeczka to staraj się żeby nie zmieniać pozycji, tj, jeżeli leży u Ciebie policzkiem prawym i ramieniem na rękach to niech będzie odłożony tę samą stroną.
 
A jeszcze jedno szukam termoopakowania które będzie trzymało temperaturę butelki Chce zamówić żeby w razie w na jakieś wizyty lekarskie mieć przy sobie butelke z moim mlekiem bo mój chłopczyk np nie mógł ostatnio złapać jak byliśmy u pediatry ... zawsze karmimy się na łóżku mamy swoje pozycje i boje się że nie będzie mógł złapać i będzie problem placz histeria
 
reklama

Załączniki

  • IMG_20211204_170012.jpg
    IMG_20211204_170012.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 71
Do góry