reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Też mogę po świętach dopiero. Niby z nikim się nie spotykamy, ale mąż do pracy chodzi, niewiadomo co może przynieść. Wolę dmuchać na zimne. A jak się wszyscy czujecie?
My z mężem dobrze. Starszy miał lekkie objawy przeziębienia - trochę kaszlu i gardło go bolało. Trzymał się z daleka od Zosi. młodszy katar. Żadnej gorączki. Czekamy. Pewnie w nocy przyjdą….
 
reklama
A my wczoraj dołączyliśmy do dumnej grupy miesięczników 😂 i w końcu wyszliśmy na pierwszy spacer.
Teraz będziemy obserwować jak mały zareagował.
Oprócz tego dzisiaj zmieniam mu wit D i probiotyk. Nie mogę patrzeć jak się bida męczy. Niby gazy odchodzą, kupki robi ale pręży się, stęka.. Spróbujemy.
Nie mogę się doczekać tej ostatniej wizyty położnej. Ciągle siedzi mi gdzieś w z tyłu głowy...

Kurcze już nie pamiętam.. Która z was jest już po szczepieniach? Maluszek był osluchiwany, zmierzony, zważony i zbadany ogólnie przed szczepieniem?
 
A my wczoraj dołączyliśmy do dumnej grupy miesięczników 😂 i w końcu wyszliśmy na pierwszy spacer.
Teraz będziemy obserwować jak mały zareagował.
Oprócz tego dzisiaj zmieniam mu wit D i probiotyk. Nie mogę patrzeć jak się bida męczy. Niby gazy odchodzą, kupki robi ale pręży się, stęka.. Spróbujemy.
Nie mogę się doczekać tej ostatniej wizyty położnej. Ciągle siedzi mi gdzieś w z tyłu głowy...

Kurcze już nie pamiętam.. Która z was jest już po szczepieniach? Maluszek był osluchiwany, zmierzony, zważony i zbadany ogólnie przed szczepieniem?
a na jaka wit zmienilas? U nas jest podobnie z prezeniem sie 😑
 
Hej, przyszłam się wyżalić 😢
Mały od wczoraj nie śpi tylko ciągle płacze. Kropelki nie pomagają, czopki i windi też. Ciągle jest na cycku bo tak tylko się uspokaja, a ja wyglądam jak zombie 🤯
Jak zaśnie przy cycku to odkładam i śpi może 15 minut.
 
A my wczoraj dołączyliśmy do dumnej grupy miesięczników 😂 i w końcu wyszliśmy na pierwszy spacer.
Teraz będziemy obserwować jak mały zareagował.
Oprócz tego dzisiaj zmieniam mu wit D i probiotyk. Nie mogę patrzeć jak się bida męczy. Niby gazy odchodzą, kupki robi ale pręży się, stęka.. Spróbujemy.
Nie mogę się doczekać tej ostatniej wizyty położnej. Ciągle siedzi mi gdzieś w z tyłu głowy...

Kurcze już nie pamiętam.. Która z was jest już po szczepieniach? Maluszek był osluchiwany, zmierzony, zważony i zbadany ogólnie przed szczepieniem?
My do tej pory nie wyszliśmy 🤦Myślałam że z synem późno zaliczylismy pierwszy spacer bo prawie po 3 tyg, ale teraz idziemy na rekord. Pediatra i położna odradzaja spacery ze wzgledu na to że mała ma katar i to już 2 tyg, a po takim katarze starszakowi poszło na oskrzela, więc jest strach że u niej będzie to samo.
 
Cześć dziewczyny, nie odzywalam się przez dłuższy czas bo dość ciężko przeżyłam poród ale z Oliwierkiem wszystko dobrze, ważył 3040 i ma 53 cm. Obecnie mamy prawie 3 tygodnie I od samego początku były problemy z karmieniem piersią... nie chcial chwytać bo podobno to przez wędzidełko.. 2 dni temu podcielismy mu je i myślałam że problem zostanie rozwiązany ale on nadal nie chce ssać, bardzo się denerwuje i wypluwa.. pewnie przyzwyczail się już do butelki ... mi jest strasznie przykro ze nie mogę go karmić piersią.. dodatkowo ściągam mu mleko co 2,3 h ale to jest coraz bardziej wykanczajace.. tym bardziej w nocy bo maz musi w nocy wszystko przybnim robić bo jedno odciąganie trwa około 30 minut ... sama niż nie wiem co teraz ... próbować dalej jak o nie chce? Czy przejść na mm bo takie sciaganie beż niczyjej pomocy jest nierealne ... może macie jakieś rady ... wydaje mi się że też nie potrafię go dobrze przystawic a jesteśmy już po konsultacji z cdl ...
 
A my wczoraj dołączyliśmy do dumnej grupy miesięczników 😂 i w końcu wyszliśmy na pierwszy spacer.
Teraz będziemy obserwować jak mały zareagował.
Oprócz tego dzisiaj zmieniam mu wit D i probiotyk. Nie mogę patrzeć jak się bida męczy. Niby gazy odchodzą, kupki robi ale pręży się, stęka.. Spróbujemy.
Nie mogę się doczekać tej ostatniej wizyty położnej. Ciągle siedzi mi gdzieś w z tyłu głowy...

Kurcze już nie pamiętam.. Która z was jest już po szczepieniach? Maluszek był osluchiwany, zmierzony, zważony i zbadany ogólnie przed szczepieniem?
Szczepienia po szóstym tygodniu wiec jeszcze niewiele chyba po. My w tym tygodniu mieliśmy. Standardowo lekarz bada i robi wywiad. Mierzenie główki, ważenie tez. Nam oprócz tego dała coś na ten trądzik.

Z tym prężeniem i męczeniem się to rozważ wizytę u osteopaty. U nas problemy praktycznie minęły po jednej wizycie.

W nocy przyszły wyniki moich chłopców - obaj negatywni!!! :)))) odetchnęłam i nie będę ciągać małej po lekarzach ani szpitalach.

Udanego weekendu!
 
Hej, przyszłam się wyżalić 😢
Mały od wczoraj nie śpi tylko ciągle płacze. Kropelki nie pomagają, czopki i windi też. Ciągle jest na cycku bo tak tylko się uspokaja, a ja wyglądam jak zombie 🤯
Jak zaśnie przy cycku to odkładam i śpi może 15 minut.
U nas to samo dziś odstawiłam zelazo żeby zobaczyć czy będzie różnica
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie odzywalam się przez dłuższy czas bo dość ciężko przeżyłam poród ale z Oliwierkiem wszystko dobrze, ważył 3040 i ma 53 cm. Obecnie mamy prawie 3 tygodnie I od samego początku były problemy z karmieniem piersią... nie chcial chwytać bo podobno to przez wędzidełko.. 2 dni temu podcielismy mu je i myślałam że problem zostanie rozwiązany ale on nadal nie chce ssać, bardzo się denerwuje i wypluwa.. pewnie przyzwyczail się już do butelki ... mi jest strasznie przykro ze nie mogę go karmić piersią.. dodatkowo ściągam mu mleko co 2,3 h ale to jest coraz bardziej wykanczajace.. tym bardziej w nocy bo maz musi w nocy wszystko przybnim robić bo jedno odciąganie trwa około 30 minut ... sama niż nie wiem co teraz ... próbować dalej jak o nie chce? Czy przejść na mm bo takie sciaganie beż niczyjej pomocy jest nierealne ... może macie jakieś rady ... wydaje mi się że też nie potrafię go dobrze przystawic a jesteśmy już po konsultacji z cdl ...
Przykro mi ze tak wyglądają początki ale jeśli ci zależy to chyba nie jest za późno żeby jeszcze zawalczyć. Może spróbuj z nakładkami dobrze dobranymi? Możesz troszkę posmarować pokarmem brodawkę i wtedy dać? No i najpierw pierś potem butelka. Nie jestem cdl oczywiście i pewnie bym konsultowala ponownie bo w tej formie to się wykończysz.
 
Do góry