reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
W moim szpitalu po cc dają ketonal forte (2x mocniejszy od active) i potem wypisują tez receptę na niego do domu, wiec myślę że mimo zaleceń producenta można go brać :)
Nie ryzykowałam już z tym ketonal em, ale zdziwiła mnie ta położna mówiąc o ibuprom ie 😳🤯 ibuprom nawet dostałam na odchodne wychodząc ze szpitala (gdzie przecież rozbudzałam laktację) poza tym piszą ze ibuprom to najbezpieczniejszy przeciwbólowych podczas KP...

Niby drugie dziecko ale głowa mi pęka po tych wizytach patronazowych...
 
Ja mam nadzieję że córka nie wda się z włosami we mnie. Mi do 2 roku życia grzywka nie rosła 🙄
Nie ryzykowałam już z tym ketonal em, ale zdziwiła mnie ta położna mówiąc o ibuprom ie 😳🤯 ibuprom nawet dostałam na odchodne wychodząc ze szpitala (gdzie przecież rozbudzałam laktację) poza tym piszą ze ibuprom to najbezpieczniejszy przeciwbólowych podczas KP...

Niby drugie dziecko ale głowa mi pęka po tych wizytach patronazowych...
To u mnie na odwrót w szpitalu mówili że tylko paracetamol i że ibuprofenu nie można. 🙃
 
To prawda, że piękna czuprynka 🤗. Za to synek ma 4 tygodnie i już zakola po ojcu 😂
No właśnie w tym okresie moim wypadały włosy i potem jednemu od razu zaczęły rosnąć bardzo szybko - chodzi do fryzjera od 6ego miesiąca. Wypadły mu bardzo ciemne a urosły blond :) a drugiemu wypadły i rosly troche wolniej ale tez od razu. Pamietam ze z tymi zakolami jak biskup wyglądali i się śmialiśmy :) słodziaki.
 
Kobietki czy słyszałyście o smoczku Curaprox baby? Podobno taki magiczny ze jak dziecko nie chce żadnego innego to tego zlapie odrazu?
Cena kosmiczna bo za 2pak ponad 100zl... Ktoś ma jakieś doświadczenie? Probuje się jakoś uratować choć na chwilę bo na spacerach jak się obudzi i zacznie płakać to już koniec po spacerze.. trzeba szybko do domu i wystawiać cycka.
Mój ssak nie toleruje żadnych smoczków przestestowane 5... jedynie od czasu do czasu pociągnie te bibs ale podobno one są bardzo kiepskie ze niby pecznieja w buzi i maja nie taki kształt
 
No właśnie w tym okresie moim wypadały włosy i potem jednemu od razu zaczęły rosnąć bardzo szybko - chodzi do fryzjera od 6ego miesiąca. Wypadły mu bardzo ciemne a urosły blond :) a drugiemu wypadły i rosly troche wolniej ale tez od razu. Pamietam ze z tymi zakolami jak biskup wyglądali i się śmialiśmy :) słodziaki.

Czyli normalne są zakola w tym wieku😂. Aż zaczęłam stare zdjęcia męża oglądać żeby sprawdzić czy za dzieciakami też już miał taką linię włosów 😁. Za to mąż stwierdził, że to nie problem, będziemy od małego golić na łyso🤣
 
reklama
Kobietki czy słyszałyście o smoczku Curaprox baby? Podobno taki magiczny ze jak dziecko nie chce żadnego innego to tego zlapie odrazu?
Cena kosmiczna bo za 2pak ponad 100zl... Ktoś ma jakieś doświadczenie? Probuje się jakoś uratować choć na chwilę bo na spacerach jak się obudzi i zacznie płakać to już koniec po spacerze.. trzeba szybko do domu i wystawiać cycka.
Mój ssak nie toleruje żadnych smoczków przestestowane 5... jedynie od czasu do czasu pociągnie te bibs ale podobno one są bardzo kiepskie ze niby pecznieja w buzi i maja nie taki kształt

Nie znam tego smoczka, ale u nas też nie ma odpowiedniego, wszystkie złe. Sama ostatnio szybko musiałam ze spaceru wracać bo był ryk, a smoczek oczywiscie nie taki. Z drugiej strony moja położna twierdzi, że zdrowe dziecko zawsze będzie skoczki wypluwać. Trochę tego nie rozumiem, bo oznaczałoby to, że większość dzieci jest chora 😏
 
Do góry