reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny czy macie jakieś efektywne sposoby na usuwanie plam po kupach z ubranek? To co robię nie przynosi efektu. Później potraktuje sprawę vanishem no i kolejne pranie w zwykłym proszku dla dzieci. Może macie jakieś rzeczy które dla was działają
Moczę w ciepłej wodzie staram się na świeżo pozniej mydle i w tej cieplej wodzie zapieram na świeżo
 
reklama
To u nas nienajgorzej z leżeniem na brzuchu, zależy od humoru :) ale dzisiaj po 3 trudnych i marudnych dniach znowu Iga była sobą i potrafiła sobie spokojnie sama leżeć. I dała dzisiaj pospać od północy do 5 i po karmieniu o 5 jeszcze do 8:30 pospala :)
Czy możliwe że skok rozwojowy był w 4 tygodniu życia, skończony 3 tydzień, a 4 trwa?
My miałyśmy w 4 tygodniu życia dzis wchodzi 8 i od 5 h mała nie spi wisi na cycu chyba wjechał kolejny skok.
 
Wlasnie tez mam takie wrażenie że po espumisanie młoda bardziej ulewa ale będę to jeszcze spr.
U nas też Helenka po espumisanie ulewa...
Dziewczyny mamy duży problem ze zrobieniem kupy - mała bardzo chce, pręży się i stęka, płacze mocno i widać że boli a kupy nie było od 3 dni..
Masuję, podginam nóżki, kładę termoforek, daję espumisan, wsadzaliśmy tez ją do ciepłej wody...jakie macie jeszcze pomysły na pomoc w zrobieniu kupy?
Jest mi jej tak bardzo szkoda :/
 
U nas też Helenka po espumisanie ulewa...
Dziewczyny mamy duży problem ze zrobieniem kupy - mała bardzo chce, pręży się i stęka, płacze mocno i widać że boli a kupy nie było od 3 dni..
Masuję, podginam nóżki, kładę termoforek, daję espumisan, wsadzaliśmy tez ją do ciepłej wody...jakie macie jeszcze pomysły na pomoc w zrobieniu kupy?
Jest mi jej tak bardzo szkoda :/
Windy/wiaterek? No i już o wizycie u osteopaty pisałyśmy szeroko :)))

Wszystkiego dobrego dziewczyny! Wam i waszym dzieciakom 😘
 
U nas minely dwa dni od osteopaty i na razie jest dużo spokojniej, po jedzeniu się tak nie pręży i nie płacze- a potrafiła się dwie godziny męczyć po każdym posiłku. Ulewa też mniej i to co zauważyłam to zaczęło jej się ładniej odbijać po jedzeniu.
A odstawiliśmy zupełnie espumisan więc ja jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Wesołych świąt dziewczyny!
 
U nas też Helenka po espumisanie ulewa...
Dziewczyny mamy duży problem ze zrobieniem kupy - mała bardzo chce, pręży się i stęka, płacze mocno i widać że boli a kupy nie było od 3 dni..
Masuję, podginam nóżki, kładę termoforek, daję espumisan, wsadzaliśmy tez ją do ciepłej wody...jakie macie jeszcze pomysły na pomoc w zrobieniu kupy?
Jest mi jej tak bardzo szkoda :/
Wiaterek, lub połowę czopka taki 1 g
 
reklama
Moja gwiazdka od momentu kiedy kupy zmieniły częstotliwość z paru dziennie do jednej raz na 3 dni była bardzo nerwowa i płaczliwa. Pomagałam masażem, ogrzewaniem brzuszka, nóżkami do góry. Z czasem się to jakoś unormowało. Teraz mamy tylko problem przed tym dłuższym snem nocnym. Ala pręży się calutka przy piersi, na rękach też. Ciężki ją uspokoić. Jak padnie to 6 h śpi, ale przed nieraz i z 4 h walki , która przypada na najgorsze godzinę ostatnio 22:00- 2:00
 
Do góry